Najman uderzył Bombę podczas face-to-face! Mocne słowa po awanturze: „Żaden rywal. Wystarczy go…”

Fot. YouTube
Opublikowane 1 sierpnia 2023, 12:48
przez Przemek Krautz
1
1
Brak komentarzy

Paweł Bomba nie będzie dobrze wspominał wczorajszej konferencji Clout MMA. Został zaatakowany dwukrotnie, nie tylko przez swojego rywala.

„Scarface” już w sobotę zmierzy się z Dominikiem Pudzianowskim na zasadach MMA. Wydawało się, że brata zawodnika KSW nie da się wyprowadzić z równowagi, jednak Bomba udowodni, że jest inaczej. Freak fighter znany jest ze swoich słownych ataków, którymi prowokuje przeciwników.

Tym razem Pudzianowski nie wytrzymał i uderzył go z główki. Na tym nie koniec, gdyż chwilę później doszło do face-to-face „Scarface’a” z Marcinem Najmanem. Po mocnej wymianie zdań „El Testosteron” wyprowadził cios, a do akcji natychmiast wkroczyła ochrona.

Do całej awantury Najman odniósł się w rozmowie z fansportu.pl. Wyjaśnił, że nic by się nie wydarzyło, gdyby nie ataki ze strony Bomby. Stwierdził też, iż potencjalna walka nie ma sensu, gdyż „Scarface” nie jest dla niego żadnym rywalem:

– Nie ja to zaczynam, ale ja to muszę kończyć. To nie ja zacząłem używać obelżywych słów. Widziałaś, żebym ja takie słowa z Fonfarą wymieniał? Dla mnie to jest zwykły półgłówek. Wyskoczył z psychiatryka i nie wziął leków. To żaden rywal, pod oktagonem wystarczy go zliściować i wszystko.

Kursy bukmacherskie na Clout MMA 1: Pudzianowski vs Bomba

Wszystkie walki Clout MMA 1 obstawić możecie wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Jeśli nie posiadasz konta, możesz skorzystać z najlepszej oferty powitalnej na rynku!

Za samą rejestrację otrzymasz 20 zł, a dodatkowe 10 zł doliczone zostanie do depozytu. Oprócz tego trzy pierwsze zakłady obstawisz bez ryzyka! Jeśli trafisz z typowaniem, zgarniasz wygraną. Jeśli nie, Fortuna zwróci ci środki, za przegrane kupony kolejno do 100, 200 oraz 300 zł.

-> Zarejestruj się i odbierz bonus na Clout MMA 1

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments