Żurom krytycznie o zachowaniu Załęckiego! „Jest za bardzo wybujany i nie umie…”

Fot. Instagram/YouTube
Opublikowane 1 sierpnia 2023, 12:45
przez Przemek Krautz
4
3
Brak komentarzy

Andrzej „Żurom” Żuromski zabrał głos po konferencji Clout MMA 1 i jasno dał do zrozumienia, komu kibicuje w hitowym pojedynku.

Federacja freakowa w końcu potwierdziła długo wyczekiwane zestawienie. Podczas kolejnej edycji dojdzie do walki pomiędzy Denisem Załęckim i Danielem Omielańczukiem, którzy mają sporo do wyjaśnienia. Ich konflikt trwa od kilku miesięcy i padło już wiele ostrych słów.

Kto wygra walkę Omielańczuk vs Załęcki?

Loading ... Loading ...

Żurom komentuje awanturę

W poniedziałek mieli okazję po raz pierwszy stanąć twarzą w twarz. Bardzo szybko doszło jednak do awantury. Denis jako pierwszy wyprowadził cios i zaatakował byłego zawodnika KSW, jednak ten natychmiast odpowiedział, zanim rozdzieliła ich ochrona.

Po konferencji na swoich social mediach awanturę podsumował zawodnik federacji MMA-VIP „Żurom”. Życzy on swojemu trenerowi, czyli Omielańczukowi szybkiego zwycięstwa. Skrytykował również postawę freak fightera, który skierował do rywala bardzo mocne słowa:

– Szybkiej wygranej trenerze życzę i by po tej walce nabrał pokory, bo jest za bardzo wybujany i nie umie się zachować i odzywać, co już wielokrotnie pokazał, nie tylko na tej konferencji, ale tez przed innymi walkami i przeciwnikami.

Kursy bukmacherskie na walkę Daniel Omielańczuk vs Denis Załęcki

Galę Clout MMA można obstawić jedynie u legalnego bukmachera Fortuna, który nowym graczom na start oferuje szereg atrakcyjnych bonusów! Już za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 złotych. Kolejne 10 złotych dostaniesz za pierwszy depozyt.

Co najważniejsze, masz możliwość obstawienia aż trzech kuponów bez ryzyka. Jeżeli pierwszy z nich okaże się wygrany, otrzymasz pieniądze na konto. Natomiast w przypadku przegranej Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł.

-> Zarejestruj się i odbierz bonus na Clout MMA!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
4
3
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments