Denis odpowiada na mocny komentarz Szpilki! „Ajtujek jak wyszedł z puchy, to…”

fot. YouTube
Opublikowane 2 sierpnia 2023, 10:17
przez Jakub Hryniewicz
26
59
12 komentarzy

Po operacji i kilkumiesięcznej nieobecności do akcji wraca Denis Załęcki. Pojawienie się Torunianina jak zawsze wywołało ogromne poruszenie i lawinę komentarzy, na co sam zainteresowany postanowił odpowiedzieć.

Popularny „Bad Boy” do dwóch ostatnich starć wychodził z poważnym urazem, który odegrał znaczącą rolę przy porażkach. Po ostatniej przegranej, z Pawłem Tyburskim przez dyskwalifikację, Denis poddał się operacji kolana, która wykluczyła go z udziału w sportach walki.

Załęcki od dawna pozostawał w konflikcie z Danielem Omielańczukiem i wszyscy czekali, kiedy ich walka zostanie ogłoszona. Na ostatniej konferencji Clout MMA potwierdzono zestawienie, a wszystkim w oczy rzuciła się dość marna forma „Bad Boya”. Prześmiewczo w tym temacie wypowiedział się „Wielki Bu”, a swoje trzy grosze dorzucił też Artur Szpilka.

Denis Załęcki odpowiedział Szpilce!

Denis Załęcki postanowił odpowiedzieć wszystkim na swoim Instagramie:

Wszystkim, których tak bawi moja waga, proponuję przejść operacje kolana i zobaczyć co znaczy zostać unieruchomionym w łóżku. Może nigdy nie za***dalałem po 3 treningi dziennie, ale jednak byłem osobą aktywną fizycznie, a po operacji nie mogłem trenować przez długi czas. Teraz jestem już w treningu i pewnie do klatki wejdę lżejszy o 15 kg, docelowo chcę zejść do max 110 kg. A tym wszystkim komentatorom mojego życia, proponuje zająć się sobą.

Jak zwykle najgłośniej szczekają Ci, którzy sami nie zawsze byli w formie, jak na przykład ajtujek, który, jak wyszedł z puchy sam wyglądał jak „upasiona świnia” i to nie przez problemy zdrowotne.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
26
59
Subscribe
Powiadom o
guest
12 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jacek
Jacek
1 miesiąc temu

On jest w ciąży, a wy się śmiejecie z niego,nie ładnie. Hehe

Ajtujek
Ajtujek
1 miesiąc temu

Jak ja leżałem że zlamana noga w łóżku to schudłem 10 kg xd

Ajtuj
Ajtuj
1 miesiąc temu

Ulana Toruń!

Ajtuj
Ajtuj
1 miesiąc temu

Ulana Toruń!

Damian M
Damian M
1 miesiąc temu

🙉🙉🙉

Laki
Laki
1 miesiąc temu

jedno co Ci Denis zostało to walka z Nejmanem 😉