Ostre słowa Artura Szpilki pod adresem Denisa Załęckiego! „Strasznie to wyglądało. Upasiony jak…”

fot. YouTube
Opublikowane 2 sierpnia 2023, 08:47
przez Jakub Hryniewicz
10
5
Brak komentarzy

Kolejny medialny oponent Denisa Załęckiego zabrał głos po jego pojawieniu się na konferencji Clout MMA. Tym razem o Torunianinie wypowiedział się Artur Szpilka.

Między panami nie było żadnego konfliktu do czasu ich wrześniowego spotkania w oktagonie. Tuż przed walką „Bad Boyowi” odnowiła się kontuzja kolana, z czym specjalnie się nie krył. Ostatecznie uraz rzutował na wyniku nie tylko tego starcia, lecz także kolejnego (dyskwalifikacja w boksie z Pawłem Tyburskim).

Załęcki przeszedł operację kolana i wraca do zdrowia. Kolejną walkę ma stoczyć na Clout MMA 2, a jego oponentem będzie niezwykle doświadczony Daniel Omielańczuk. Tu konflikt jest naprawdę poważny i żaden nie ma zamiaru odpuścić. Na face to face zorganizowanym przy okazji ostatniej konferencji natychmiast doszło do spięcia fizycznego.

Szpilka ostro o Denisie Załęckim

Zachowanie Denisa w ostrych słowach skomentował Artur Szpilka. Były bokser pojawił się by wspierać kolegę z mat WCA. W rozmowie z Super Expressem „Szpila” nie gryzł się w język:

– Ja powiem panu szczerze kolejne frajerskie zachowanie. Kolejny raz. Ja już wydoroślałem z tego. Mam nadzieje, że Daniel tylko wyjdzie i chłosty mu sprawi i to się raz na zawsze skończy. Upasiona świnia. Widziałem, bo byliśmy tam wszyscy wspierać Daniela, jesteśmy z nim i zawsze tak będzie. W życiu byśmy tam nic nie robili. Tym bardziej, że oni walczą ze sobą, to po co robić takie rzeczy… Byłem w szoku, że nie ma miejsc, cała hala wypełniona, więc to też jest dla mnie ciekawostka. byłem i zobaczyłem.

Tak, jak pan mówi, żenujące zachowanie. Fajnie, że Daniel zachował się… znam go trochę. Żeby obrażać Daniela, który nigdy nikogo nie obraził? To jest gościu do rany przyłóż. To jeden z pierwszych, który zaczynał walki w UFC i nagle jakiś szczyl – bo to jest szczyl dla niego – gada takie rzeczy. Wyzywa, trzęsie się grubas upasiony jak świnia. Strasznie to wyglądało.

Kursy bukmacherskie na Clout MMA 1

Galę Clout MMA można obstawić jedynie u legalnego bukmachera Fortuna, który nowym graczom na start oferuje szereg atrakcyjnych bonusów! Już za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 złotych. Kolejne 10 złotych dostaniesz za pierwszy depozyt.

Co najważniejsze, masz możliwość obstawienia aż trzech kuponów bez ryzyka. Jeżeli pierwszy z nich okaże się wygrany, otrzymasz pieniądze na konto. Natomiast w przypadku przegranej Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł.

-> Zarejestruj się i odbierz bonus na Clout MMA!

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-32.png

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
10
5
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments