Jest nagranie zza kulis konferencji Clout MMA! Denis Załęcki: „Ja pierwszy bić nie będę”

fot. YouTube
Opublikowane 3 sierpnia 2023, 14:01
przez Jakub Hryniewicz
2
2
Brak komentarzy

W sieci pojawił się vlog z ostatniej konferencji przed Clout MMA 1. Dokładnie widać na nim chwile przed i po spięciu pomiędzy bohaterami kolejnej gali: Danielem Omielańczukiem i Denisem Załęckim.

-> Oglądaj galę Clout MMA 1 na żywo

Konflikt pomiędzy zawodnikami trwa już kilka tygodni i w końcu zostanie wyjaśniony w klatce. Wiele ostrych słów padło ze strony zarówno „Bad Boya”, jak i weterana MMA, który niedawno zakończył współpracę z federacją KSW i postanowił wejść do świata freak fightów.

Podczas poniedziałkowej konferencji organizacja oficjalnie potwierdziła pojedynek, a zawodnicy mieli okazję po raz pierwszy spotkać się na żywo. Nie mogliśmy jednak zobaczyć face to face, gdyż Denis zaatakował Omielańczuka. Chwilę później wykrzykiwał w jego stronę, że wiedział o chęci wyprowadzenia ciosu przez Daniela.

Denis Załęcki: „Zależy jak się zachowa. Ja pierwszy bić nie będę”

Wczoraj na kanale federacji Clout MMA pojawił się vlog z konferencji, na której doszło do spięcia. Widać też wchodzącego Denisa Załęckiego, który powiedział kilka słów do kamery.

– W końcu się wydarzy, w końcu staruszek dostanie wp***dol. Co porabiałem? Ciężko ćwiczyłem. Nogę wzmacniałem, wagę robiłem, siłę też. Zaraz wagi trochę zejdzie i idziemy po dziadka.

Zobaczymy. Zależy jak się zachowa – odpowiedział Torunianin na pytanie o to, czy na face to face będzie gorąco. – Ja pierwszy bić nie będę.

Jak było, wszyscy doskonale pamiętają. Chwilę później również kamera udała się do Omielańczuka, który skomentował zachowanie swojego najbliższego rywala.

No co? Estrogen się odpalił, jak zawsze. Jest zwykłą ciotą i tyle – powiedział Daniel, a zapytany o formę Denisa odpowiedział jednym słowem: – Tragiczna.

Kto wygra walkę Omielańczuk vs Załęcki?

Loading ... Loading ...

Galę Clout MMA można obstawić jedynie u legalnego bukmachera Fortuna, który nowym graczom na start oferuje szereg atrakcyjnych bonusów! Już za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 złotych. Kolejne 10 złotych dostaniesz za pierwszy depozyt.

Co najważniejsze, masz możliwość obstawienia aż trzech kuponów bez ryzyka. Jeżeli pierwszy z nich okaże się wygrany, otrzymasz pieniądze na konto. Natomiast w przypadku przegranej Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł.

-> Zarejestruj się i odbierz bonus na Clout MMA!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments