Labryga porównuje Denisa Załęckiego z jego ojcem: „Jeden macha cepami, drugi myśli w walce”

Fot. YouTube
Opublikowane 3 sierpnia 2023, 12:08
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Denis Labryga wypowiedział się na temat potencjalnej walki z Denisem Załęckim i porównał go do jego ojca Dawida.

Już w tę sobotę odbędzie się gala Clout MMA 1, podczas której ponownie w akcji zobaczymy Labrygę. Pokonał już Konrada Karwata, a teraz stoczy swój drugi pojedynek we freak fightach. Tym razem jego rywalem będzie Dawid „Crazy” Załęcki.

Labryga porównuje Załęckich

Fani jednak czekają na konfrontacje z jego synem „Bad Boyem”. W rozmowie dla MMA-BNB Labryga został zapytany o starcie i oświadczył, że jak najbardziej jest otwarty na walkę i wszystko zależy od Denisa:

– Jeśli ma jaja, niech wychodzi do klatki, będziemy się napie***lać. Ludzi tego chcą, ja tego chcę, on tego chce. Ja już z nim pojechałem wyjaśniać sytuację, gdzie mnie obrażał w prywatnych wiadomościach. Nie chciałem tego wypuszczać na światło dzienne, wolałem pojechać i mu powiedzieć w oczy, co on odpi***ala.

– Pojechałem to wyjaśnić i już wtedy rozmawialiśmy o walce, ale odwlekał to. Tutaj Artur, Tyburski i nie doszło do walki. Znowu mu się w dupie popi***oliło. Będę chciał go roz… załatwić w klatce. Nie będzie już rozmów.

Padło również pytanie o to, kto będzie trudniejszym przeciwnikiem i Labryga miał okazję porównać dwa style Załęckich:

– Myślę, że ojciec ma więcej oleju w głowie i więcej myśli w walce. Przy jednym i drugim trzeba się skupić. Ten macha cepami, a ten myśli w walce. To są te odrębne style, ten ma taki, ten ma taki.

Kursy bukmacherskie na walkę Labryga vs Załęcki

Galę Clout MMA można obstawić jedynie u legalnego bukmachera Fortuna, który nowym graczom na start oferuje szereg atrakcyjnych bonusów! Już za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 złotych. Kolejne 10 złotych dostaniesz za pierwszy depozyt.

Co najważniejsze, masz możliwość obstawienia aż trzech kuponów bez ryzyka. Jeżeli pierwszy z nich okaże się wygrany, otrzymasz pieniądze na konto. Natomiast w przypadku przegranej Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł.

-> Zarejestruj się i odbierz bonus na Clout MMA!

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-32.png

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments