Zawodnik Prime nie dostał obiecanej gaży! Odchodzi z federacji: „Przed całą Polską obiecali”

Fot. YouTube
Opublikowane 4 sierpnia 2023, 10:38
przez Przemek Krautz
0
2
Brak komentarzy

Kolejne gala i kolejne kontrowersje dookoła Prime Show MMA. W ostatnim czasie m.in. jednak z zawodniczek wygra sprawę przeciwko federacji, a tym razem freak fighter oświadczył, że nie otrzymała wynagrodzenia.

Nieustannie do sieci trafiają kolejne informacje dotyczące Prime i niewypłaconych gaż, problemów finansowych czy pozwów z jednej lub drugiej strony. W ciągu kilku tygodni głośno zrobiło się o dwóch przypadkach.

Najpierw Paulina Hornik przekazała, że wygrała sprawę w pierwszej instancji. Freak fighterka w wywiadach wcześniej już wyjaśniała, że federacja zbywała ją w sprawie wypłaty za walkę:

– Nie dostawałam informacji odnośnie przelewu, nie dostawałam informacji odnośnie niczego. Stoczyłam walkę i temat ucichł. Później zaczęły dochodzić mnie słuchy, że większości zapłacili, a w niektórych przypadkach zaczęli kombinować. W każdym razie połowa zawodników nie otrzymała kwoty, którą miała na umowie. (…) Dostawałam wiadomości, że przelew zaraz będzie. Czekałam miesiąc, drugi, zaczęłam słyszeć coraz więcej plotek, że jednak mi nie zapłacą, że upadłość. Ja dalej czekałam i poszło wezwanie do sądu.

Pod koniec lipca opublikowała na Twitterze taki wpis:

Teraz okazuje się, że wypłaty nie dostał również Łukasz Malankowski, czyli „Magical Jr.”, który na ostatniej gali miał zmierzyć się z Adrianem Ciosem. Niestety jego rywal zrezygnował z pojedynku w ostatniej chwili, już podczas trwającego wydarzenia.

Właściciel organizacji wszedł wówczas do klatki i wyjaśnił, że Cios nie zamierzał walczyć. Zapewnił też, że mimo wszystko „Magical Jr.” dostanie swoją gażę za udział w Prime Show MMA 5. Do sieci trafił jednak materiał od „Magicala Jr’a” i jego brata, którzy przekazali, że federacja nie wypłaciła obiecanych pieniędzy:

– Federacja Prime MMA nie wypłaciła pieniędzy, mimo że przed całą Polską obiecali. Nie pokazali statystyk PPV, reflinków i również nam tych pieniędzy nie wypłacili.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments