Clout MMA. Magical Jr znokautowany! Niespodziewana dominacja Ciosa!

Opublikowane 5 sierpnia 2023, 23:38
przez Jakub Hryniewicz
3
1
Brak komentarzy

W karcie walk Clout MMA 1 znalazło się też starcie z kontrowersyjnego uniwersum. Łukasz „Magical” zmierzył się z Adrianem Ciosem.

-> OGLĄDAJ CLOUT MMA 1 NA ŻYWO <-

Adrian Cios to freak fighter o sporym doświadczeniu, choć niespecjalnie imponującym rekordzie. W dotychczasowych 5. pojedynkach zwyciężył tylko raz poddając Mateusza Kisiela. W innych starciach przegrywał dwukrotnie przez decyzję, poddanie i TKO.

Na dzisiejszej gali Clout MMA spotkał się z debiutującym Łukaszem „Magicalem”. Co ciekawe, walka miała odbyć się już na ostatniej gali Prime Show MMA. W trakcie trwającego już wydarzenia Cios miał wycofać się z pojedynku, jednak cały czas zrzuca winę na federację, zapewniając, że to z jej winy odwołano zestawienie.

-> KUP PPV NA CLOUT MMA 1 <-

RELACJA

RUNDA 1

Cios szybko ruszył po obalenie pod uderzeniem i sprowadził walkę do parteru. Malankowski dociśnięty do maty, mocne ciosy poszły na głowę młodego Magicala. Adrian w uporczywym ataku i kopnął leżącego oponenta w głowę! Wrócił do walki Malankowski, przeciwnikowi odjęty został punkt i ponownie z łatwością obalił go Cios. Stara się wejść w duszenie Adrian, zachodzi za plecy, ale nie znajduje się w sytuacji do duszenia.

RUNDA 2

Szukał niskiego kopnięcia młody Magical, Cios przechwycił low kicka i zaliczył kolejne sprowadzenie. Pojedyncze ciosy rozbijają Łukasza, który jest wciskany w matę. Próbuje go zrzucić z siebie Malankowski, ale ciasno sklejony i punktujący Adrian dominuje. Skuteczne młotki Ciosa gwarantują mu znakomitą pozycję przed ostatnią rundą.

RUNDA 3

Malankowski rusza do przodu, Cios nie rzuca się od razu po sprowadzenie. Magical straszy lewym cepem, ale żaden z fighterów nie ma sił na ostateczny atak. Ostatecznie Adrian Cios ląduje z góry i zasypuje Malankowskiego młotkami zgarniając wygraną!

Oficjalny wynik: Adrian Cios wygrywa przez TKO w 3. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
3
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments