Wtorek, 27 Lutego, 2024

Clout MMA. Paulina Hornik pokonuje „Mrs. Honey”! Sędziowie byli jednogłośni

Opublikowane 5 sierpnia 2023, 23:16
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

Za nami druga tego wieczoru walka kobiet. Tym razem w klatce Clout MMA zmierzyły się Ewa Wyszatycka oraz Paulina Hornik.

-> OGLĄDAJ CLOUT MMA 1 NA ŻYWO <-

Obie freak fighterki miały już za sobą freakowe debiuty. Pierwsza z nich, czyli „Mrs. Honey” podczas gali High League 4 zmierzyła się z Mają Staśko. Walka odbyła się na pełnym dystansie i po decyzji sędziów w górę powędrowała ręka lewicowej aktywistki.

Natomiast Hornik weszła do klatki po dwóch walkach. Najpierw na Prime Show MMA 3 pokonała już w pierwszej rundzie Martynę Zbirańską, a następnie na High League 6 zmierzyła się z Lexy Chaplin. Starcie ponownie zakończyło się przed czasem, jednak tym razem porażką Hornik.

-> KUP PPV NA CLOUT MMA 1 <-

RELACJA

RUNDA 1

Hornik szybko ruszyła z serią ciosów, agresywnie rozpoczyna walkę. Odgryzła się Mrs. Honey, dobrze kontruje ataki Pauliny. Dobra kombinacja Hornik, niecelne ciosy i mocne kopnięcie pod żebra rywalki. Ewa stara się odgryzać przeciwniczce, ale dobre ciosy Pauliny w klinczu doszły do głowy Wyszatyckiej.

RUNDA 2

Mrs. Honey zaczęła ofensywnie, trafia Paulinę raz za razem. Hornik kontruje ciosami z lewej i prawej, inkasuje jeszcze kolano. Wyszatycka nie trafia ciosami, ale Hornik wyprowadziła celną serię na głowę Ewy. Kolejna mocna seria Pauliny, która otrzymuje też sierpem w kontrze.

RUNDA 3

Mocne wymiany przez pełne 3 minuty. Wyszatycka atakowała zdecydowanie agresywniej, ale końcówka należała do Hornik. Co prawda Paulina sfaulowała rywalkę, ale mocno zaakcentowała końcówkę odsłony

Oficjalny wynik: Paulina Hornik wygrywa jednogłośną decyzją sędziów!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO