Clout MMA. Pudzianowski rozbity! Błażej Augustyn wygrywa po trzyrundowej dominacji! [WIDEO]

Opublikowane 5 sierpnia 2023, 21:49
przez Przemek Krautz
3
7
Brak komentarzy

Niestety w ostatniej chwili doszło do ogromnego zamieszania i nie zobaczyliśmy wyczekiwanego przez kibiców pojedynku z udziałem Pawła Bomby. Federacja przygotowała jednak zastępstwo.

-> OGLĄDAJ CLOUT MMA 1 NA ŻYWO <-

Podczas gali Clout MMA 1 „Scarface” miał zmierzyć się z Dominikiem Pudzianowskim. Dzień przed galą media obiegła jednak informacja, że freak fighterowi odwołano przerwę w odbywaniu wyroku i wydano za nim list gończy, co oznacza, że musi wracać za kraty.

Sam Pudzianowski dowiedział się o zmianie rywala dopiero przed samą ceremonią ważenia. Jego przeciwnikiem był inny debiutant Błażej Augustyn, czyli były zawodnik takich klubów jak Legia Warszawa, Lechia Gdańsk czy Jagiellonia Białystok.

Mimo przewagi warunków fizycznych Augustyn był underdogiem w tym pojedynku. Pudzianowski miał bowiem większe doświadczenie, gdyż już wcześniej bił się na gali WOTORE. Teraz jednak stoczył swoją pierwszą walkę w MMA.

-> KUP PPV NA CLOUT MMA 1 <-

RELACJA

RUNDA 1

Augustyn zaczął od lewych prostych, posłał też low kick na lewę wykroczną. Pudzianowski nie potrafi skrócić dystansu, szukał sierpów, ale trafił go mocnym prawym Błażej! Dominik przewrócił przeciwnika, ale ten szybko go z siebie zrzucił. Augustyn trafia potężnym ciosem, Pudzianowski padł na moment na deski! Świetnie wygląda były piłkarz, oberwał mocnym lewym rywala. Ciężko dyszy Dominik, Błażej dobrze uchyla się przed kolejnymi ciosami Pudzianowskiego, który będzie miał duże problemy w 2. rundzie.

RUNDA 2

Augustyn znów zaczyna lewym jabem, za namową narożnika nie rzuca się na oponenta. Straszy cepem Pudzianowski, ale to Błażej go trafia raz za razem. Dominik kompletnie nie radzi sobie ze skróceniem dystansu, a skutecznie kąsa go prostymi środkami Augustyn. Dobry low kick byłego piłkarza, ale oberwał też sierpem w kontrze.

RUNDA 3

Pudzianowski trzyma wysoką gardę, ale inkasuje kolejne proste Augustyna. Szuka mocnego sierpa Dominik, ale wyłapuje kolejne jaby Augustyna, który miesza też uderzenia na głowę i korpus. Pudzianowski zaczyna wywierać presję, ale były piłkarz szybko hamuje zapędy pojedynczymi ciosami. Potężny low kick Augustyna i zaznaczył jeszcze rundę mocnymi ciosami.

Oficjalny wynik: Błażej Augustyn wygrywa jednogłośną decyzją sędziów!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
3
7
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments