Poniedziałek, 26 Lutego, 2024

Clout MMA. Super Mario wygrywa po ciężkim starciu! Ludwiczek postawił trudne warunki [WIDEO]

Opublikowane 5 sierpnia 2023, 20:37
przez Jakub Hryniewicz
1
7
Jeden komentarz

W sobotę 5 sierpnia ruszyła premierowa gala Clout MMA 1. Dwie walki znalazły się w karcie wstępnej wydarzenia. Pierwszą z nich było starcie „Ludwiczek” vs „Super Mario”.

-> OGLĄDAJ CLOUT MMA 1 NA ŻYWO <-

Nowa federacja na rynku freak fightów od razu zebrała sporą rzeszę fanów. Pomogły w tym oczywiście medialne twarze Clout MMA: Lexy Chaplin i Sławomir Peszko. Były piłkarz ściągnął też swoich znajomych, którzy stoczą walki w COS Torwar: Tomasza Hajtę i Błażeja Augustyna. Kibice nie mogą się doczekać zwłaszcza main eventu Najman vs Fonfara.

Kartę walk Clout MMA 1 otworzy zaś starcie Ludwiczek vs Super Mario. Kacper Bociański ma już za sobą debiut we freak fightach. Na ostatniej gali High League przegrał przez decyzję z „Daro Lwem”, ale pokazał się z naprawdę dobrej strony. Mariusz Sobczak z kolei wypadł z pierwszej walki. W ubiegłym roku miał się zmierzyć z innym bohaterem dzisiejszego wydarzenia, Konradem Karwatem.

-> KUP PPV NA CLOUT MMA 1 <-

Clout MMA: Ludwiczek vs Super Mario – RELACJA

RUNDA 1

Super Mario od razu ruszył z serią ciosów! Ludwiczek zbiera kolejne uderzenia na gardę, ucieka i zaraz próbuje zejść w nogi. Bociański odpuszcza, Sobczak nie przerywa ofensywy. Rzucił też Ludwiczkiem na matę, Kacper skutecznie się broni, ale złapał go za szyję Super Mario! Ciasna gilotyna, Bociański uratował się rzutem i zajmuje pozycję boczną. Pracował nad krucyfiksem, ale wszedł w pełny dosiad. Klei się do niego Mariusz Sobczak, dzięki czemu udaje mu się przetrwać do końca rundy.

RUNDA 2

I ponownie Super Mario rusza piecem i zasypuje Kacpra sierpami. Szybko uratował się Ludwiczek odwracając przeciwnika w klinczu na siatce. Sobczak ratuje się sprawlem przed próbą obalenia, obija pojedynczymi ciosami boki Bociańskiego. Kolejny błąd Super Mario, który szukał gilotyny, ale to rywal kończy z góry. Ludwiczek poddusza oponenta, nastawia sobie głowę na uderzenia. Kacper wyprowadza pojedyncze ciosy i kończy rundę młotkami z góry.

RUNDA 3

Ludwiczek tym razem jako pierwszy ruszył z atakiem atakując nogi Super Mario. Kolejny dobry sprawl Sobczaka, który ponownie złapał głowę Kacpra, ale dał się obalić. Bociański świetnie przechodzi z gardy do dosiadu, ale sweepuje go Mariusz! Ludwiczek uporczywie idzie po nogi Super Mario, który wciąż bije oponenta po głowie. Obaj zawodnicy są wycieńczeni, ale Sobczakowi udaje się na chwilę zająć pozycję boczną.

Oficjalny wynik: Mariusz “Super Mario” Sobczak wygrywa jednogłośną decyzją sędziów!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
7
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
Clout MMA 2: Skrzypas poddaje w debiucie! Wygrywa pierwszy pojedynek gali! [WIDEO] – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
3 miesięcy temu

[…] Kartę otworzyło starcie Błażeja Skrzypka z Mariuszem Sobczakiem. Obaj znani są przede wszystkim z motywacji innych. Internetowi twórcy nie pałają do siebie sympatią, o czym dawali znać na konferencjach. Za „Skrzypasem” przemawia masa, gdyż jest kilkanaście kilogramów cięższy od „Super Mario”. Ten z kolei ma na swoim koncie debiut, w którym decyzją pokonał „Ludwiczka”. […]

WIDEO