Wtorek, 27 Lutego, 2024

Szalony Reporter komentuje aferę z Bombą: „Wpadł do mnie do pokoju i…”

Fot. YouTube/Clout MMA
Opublikowane 5 sierpnia 2023, 09:23
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

„Szalony Reporter” zabrał głos w sprawie afery z Pawłem Bombą. Zdradził, że był prawdopodobnie pierwszą osobą, której powiedział o całej sytuacji.

W miniony piątek dzień przed galą Clout MMA 1 sąd zdecydował o tym, że „Scarface” musi wrócić za kraty. Jego przerwa w odbywaniu wyroku pozbawienia wolności została odwołana i wydano za nim list gończy. W związku z zaistniałą sytuacją nie dojdzie do jego pojedynku z Dominikiem Pudzianowskim. Brat legendy KSW zmierzy się z piłkarzem Błażejem Augustynem.

-> OGLĄDAJ CLOUT MMA 1 NA ŻYWO <-

„Szalony Reporter” o zamieszaniu przed galą

O całą sytuację zapytany został „Szalony Reporter”, który dzisiaj zawalczy z „Czarek Czaruje”. Zdradził, że był jedną z pierwszych osób, której „Scarface” powiedział o decyzji sądu. Więcej szczegółów zdradził w rozmowie z fansportu.pl:

– Mówi: „Tomek, cofnęli mi przerwę”. Jeszcze chyba włodarzom nawet nie powiedział, wpadł do mnie do pokoju i ja go uspokoiłem, pogadaliśmy chwilę. Wtedy rozdzwonił się jego telefon i zaczął z jakimiś ludźmi gadać. (…) Jest oczywiście od tego odwołanie do sądu apelacyjnego, więc no zobaczymy. Nie chcę wchodzić w to, czy się zgłosił, czy nie zgłosił, ale nikt go jeszcze nie aresztował.

Kursy bukmacherskie na galę Clout MMA 1

Galę Clout MMA można obstawić jedynie u legalnego bukmachera Fortuna, który nowym graczom na start oferuje szereg atrakcyjnych bonusów! Już za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 złotych. Kolejne 10 złotych dostaniesz za pierwszy depozyt.

Co najważniejsze, masz możliwość obstawienia aż trzech kuponów bez ryzyka. Jeżeli pierwszy z nich okaże się wygrany, otrzymasz pieniądze na konto. Natomiast w przypadku przegranej Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł.

-> Zarejestruj się i odbierz bonus na Clout MMA!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO