Wrzosek nie daje Denisowi szans w walce z Omielańczukiem! „Nie ma nawet co dyskutować”

Fot. Clout MMA/YouTube
Opublikowane 7 sierpnia 2023, 13:21
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

Arkadiusz Wrzosek zabrał głos w sprawie zapowiedzianego przez federację Clout MMA pojedynku pomiędzy Danielem Omielańczukiem i Denisem Załęckim.

Przy okazji ostatniej konferencji organizacja ogłosiła zestawienie, na które kibice czekają od miesięcy. W końcu w klatce zostanie wyjaśniony konflikt, a hitowy pojedynek odbędzie się na zasadach boksu w małych rękawicach, więc możemy spodziewać się ciężkiego nokautu.

Wrzosek nie daje szans Denisowi

Wiele osób skazuje Denisa na porażkę ze względu na znacznie mniejsze doświadczenie, ostatnie występy w klatce oraz aktualną formę. Zszokował bowiem wszystkich, kiedy pojawił się na scenie, jednak zapewnił już, że zamierza zrzucić około 15 kilogramów i będzie gotowy na konfrontację z weteranem MMA.

Szans na wygraną nie daje Załęckiemu również zawodnik KSW Arkadiusz Wrzosek, który na gali Clout MMA znajdował się w narożniku Andrzeja Fonfary. Zanim jeszcze wydarzenie się rozpoczęło, gościł w studio i został zapytany o walkę Omielańczuka:

– Myślę, że tutaj o szansach w walce nie ma co mówić, nie ma w ogóle co dyskutować, zwycięzca może być w tej walce tylko jeden. Mi się bardzo podoba, że do takiej walki dojdzie, bo każdy chyba chce zobaczyć zawsze podczas gal prawdziwy rozlew krwi, prawdziwą agresję, emocje, chęć urwania głowy drugiej osobie. W ostatnich latach nie było takiego starcia, gdzie było tyle nienawiści, która będzie mogła mieć swój finisz w klatce. Rzadko kiedy się to zdarza, ja nie mogę się doczekać.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments