Omielańczuk wbija szpilkę w Denisa! „Estro Barbie to jedyny przeciwnik, którego…”

Fot. YouTube
Opublikowane 8 sierpnia 2023, 08:43
przez Przemek Krautz
20
2
Brak komentarzy

Daniel Omielańczuk udzielił pierwszego wywiadu po ogłoszeniu jego kolejnej walki. W mocnych słowach wypowiedział się na temat rywala.

Weteran MMA niedawno zakończył współpracę z KSW i postanowił wejść do świata freak fightów. Kibice długo czekali na jego pojedynek z Denisem Załęckim i w końcu federacja Clout MMA potwierdziła, że dojdzie do takiego zestawienia na kolejnej gali.

Omielańczuk mocno o Denisie

Panowie mają sporo do wyjaśnienia, gdyż z jednej i drugiej strony padło wiele mocnych słów. Ani jeden, ani drugi nie zamierza odpuszczać i możemy spodziewać się ogromnych emocji zarówno na konferencjach, jaki i w klatce.

Omielańczuk przy okazji ostatniego wywiady w programie MMA STUDIO na kanale ekogwarancjaSPORTS został zapytany o swój pojedynek. Przyznał, że Załęcki to pierwszy w karierze rywal, którego naprawdę nienawidzi.

Wykorzystał też szansę na wbicie mocnej szpilki w „Bad Boya”, którego nazwał „Estro Barbie”:

– „Estro Barbie” to jedyny przeciwnik w mojej całej karierze sportowej łącznie z amatorską, którego prawdziwie nie lubię, nienawidzę. To jest typ, któremu się wydaje, że jak będzie krzyczał, to kogoś przestraszy. Powinien być świadomy, że nikt się już jego nie boi.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
20
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments