Trener Raubo bardzo ostro o Najmanie! „To nie walka, to było chwilowe przebywanie”

fot. YouTube
Opublikowane 8 sierpnia 2023, 10:32
przez Jakub Hryniewicz
8
0
Brak komentarzy

Zbigniew Raubo raz jeszcze w mocnych słowach wypowiedział się o Marcinie Najmanie. Tym razem słowa popularnego trenera dotyczyły ostatniego występu „El Testosterona” na gali Clout MMA.

Main eventem premierowej gali nowej federacji było starcie byłych bokserów, Najman vs Fonfara. Pierwszy z wymienionych rzucił się natychmiast z cepami, ale „Polski Książę” wytrzymał nawałnicę ciosów. Po tym „El Testosteron” co, jak sam później przyznał, było błędem. Marcin wylądował na deskach w pozycji embrionalnej, a Andrzej Fonfara znokautował go w zaledwie 16 sekund.

Trener Zbigniew Raubo odpalił się na Najmana!

O komentarz na temat tego starcia zapytany został Zbigniew Raubo. Ze względu na niewielką długość nagrania trener obejrzał całość podczas wywiadu dla kanału TV Reklama. Wcześniej jednak stanowczo zwrócił się do dziennikarki, by ta zważyła na używaną terminologię.

Proszę nie używać pojęcia 'walka’, bo to było chwilowe 'przebywanie’, czy 'pokazanie się’ Marcina w klatce. Chwilowe wejście, zejście, to wszystko – powiedział szkoleniowiec przed obejrzeniem wideo.

Pod koniec nagrania „radził” jeszcze Fonfarze: „Andrzej, Andrzej leżącego się nie bije…„. Dziennikarka zwróciła uwagę, że Najman nie odklepał, co było początkiem ujścia emocji dla trenera Raubo.

– A co miał odklepywać? (…) Marcin zrobił to, co chciał zrobić. Wejść, pokazać się i zejść. Zarobić kilka groszy i zejść. To wyszło mu perfekcyjnie. Teraz czy odklepał, czy nie. Jak ktoś leży pół godziny na plecach, co ma odklepywać? On ze strachu bał się klepnąć, żeby w ryja [nie dostać]…

Pan Zbigniew nie był też pod wrażeniem tego, że Najman ustrzelił Fonfarę na początku walki. Oceniając cios nazwał go „boczniakiem soczystym„. Raubo poprosił też, by nie nazywać „El Testosterona” sportowcem, a zapytany o pozytywne aspekty wystąpienia przeciwko „Polskiemu Księciu”, trener odpowiedział:

– Pewnie. Mógł się przewrócić w piątej sekundzie…

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
8
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments