Minda komentuje odejście Denisa z klubu! „Gdzie jest ta sztywność? Na konferencji podszedł do mnie i…”

Fot. YouTube/Facebook
Opublikowane 9 sierpnia 2023, 11:25
przez Przemek Krautz
11
20
Jeden komentarz

Kamil Minda przy okazji ostatniego wywiadu poruszył temat Denisa Załęckiego i skomentował jego odejście z Akademii Sportów Walki Wilanów.

„Bad Boy” przez krótki czas przygotowywał się pod okiem Mirosława Oknińskiego, jednak szybko zakończył współpracę z trenerem. Podjął taką decyzję, gdyż sporo mówiło się o tym, że w wilanowskim klubie ćwiczą m.in. policjanci czy osoby, które współpracowały z organami ścigania.

Wiesz co, jak mam być szczerym, to przed rozpoczęciem z Mirosławem Oknińskim były troszeczkę takie dziwne informacje na temat jego, już tam bardziej nie będę się wypowiadał. Po walce podbiło do mnie paru takich sztywnych ludzi, powiedziało, co jest pięć i stety niestety musiałem zrezygnować z treningów – mówił Denis przed jedną z walk w High League.

Kamil Minda o Denisie Załęckim

Teraz Minda, który rozmawiał z Arturem Przybyszem, przyznał że nie rozumie postawy Załęckiego. Podopieczny Oknińskiego był bowiem w wojskowej żandarmerii, jednak w żaden sposób nie przeszkadzało to Denisowi.

Przy okazji ostatniej konferencji Clout MMA freak fighter sam podszedł do Mindy, żeby się z nim przywitać i porozmawiać:

– Spotkałem go na konferencji. Wiedziałem o tym, że przerwał te treningi, że od sztywnych się dowiedział, że tutaj taka ekipa. Sam byłem zdziwiony, bo stoję tyłem obrócony do trybun, krzesełek i nagle ktoś przychodzi i z całej siły mnie uderza w plecy.

– Odwracam się a tu… Denis Załęcki: „Siema mordo”. Normalnie rozmawiał ze mną. Ja nie wiem, gdzie jest ta sztywność. On pewnie wie, że byłem w żandarmerii wojskowej. Podszedł, przybił piątkę i tyle, nie chcę tego oceniać.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
11
20
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Arteks
Arteks
1 miesiąc temu

Gangus z Torunia koło Bydgoszczy