Najman publikuje nagranie z narożnika i komentuje reakcję Wrzoska! „Sam robił uniki przed cepami” (VIDEO)

fot. Clout MMA | YouTube
Opublikowane 10 sierpnia 2023, 15:38
przez Jakub Hryniewicz
1
8
Brak komentarzy

Na kanale YouTube Clout MMA pojawił się vlog z historycznej pierwszej gali. Na filmie zobaczyć można m. in. reakcje Arkadiusza Wrzoska, co postanowił skomentować Marcin Najman.

Walką wieczoru wydarzenia, które miało miejsce 5 sierpnia w COS Torwar było starcie „El Testosterona” z Andrzejem Fonfarą. Mieszkający na stałe w USA „Polski Książę” jest wielkim kibicem Legii Warszawa i doskonale zna się z zawodowymi fighterami wspierającymi ten klub. W jego narożniku znalazł się między innymi Arkadiusz Wrzosek.

Main event Clout MMA 1 potoczył się błyskawicznie. Najman rzucił się na Fonfarę z prawdziwą cepeliadą, a jeden z ciosów naruszył nawet wybitnego boksera. Chwilę później „El Testosteron” popełnił błąd idąc po nogę rywala. Po tym wylądował na macie, a „Polski Książę” obijał go, aż sędzia nie przerwał walki przez TKO po 16 sekundach.

Marcin Najman skomentował reakcje Wrzoska

Wczoraj do sieci trafił vlog, na którym można m. in. usłyszeć pierwsze słowa bohaterów gali na backstage’u, czy zobaczyć reakcje narożnika. Po Arkadiuszu Wrzosku widać, że potężna ofensywa Marcina Najmana była zaskakująca, co przegrany main eventu skomentował na Twitterze.

Niby taki underdog, niby Książę szybko wygrał. Ale po gongu sekundant Arek Wrzosek miał minę nie tęgą, sam uniki przed cepami Cesarza robił 😎🔥 – napisał w jednym z wpisów „El Testosteron”. Opublikował też kolejny z podpisem: Cesarz Marcinus Najmanus „Łaskawy” sugerując oszczędzenie Andrzeja Fonfary.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
8
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments