Transseksualna prostytutka oskarża Denisa Labrygę o napaść! Opublikowała nagrania ze spotkania [WIDEO]

Fot. Instagram/Clout MMA
Opublikowane 14 sierpnia 2023, 11:36
przez Przemek Krautz
11
53
Jeden komentarz

Niespodziewanie pojawiło się sporo zamieszania dookoła Denisa Labrygi. Do sieci trafiły kontrowersyjne nagrania z jego udziałem.

Labryga to zawodnik Clout MMA, który ma na koncie dwa pojedynki. Zawodnik reprezentujący WCA w debiucie pokonał Konrada Karwata, a następnie zmierzył się z Dawidem Załęckim. Po pierwszej odsłonie „Crazy” nie mógł walczyć dalej ze względu na kontuzję, a Denis odniósł kolejne zwycięstwo.

Afera z Denisem Labrygą

Dwa tygodnie od ostatniego starcia w sieci wybuchła afera, a social media zalewają wpisy dotyczące freak fightera. W nocy z niedzieli na poniedziałek miał spotkać się z transseksualną prostytutką, którą można znaleźć na popularnej stronie z anonsami jako „Barbie Luxury Escort”.

Na swoim Instagramie opublikowała nagrania z udziałem zawodnika Clout MMA i opisała, jak wyglądało ich spotkanie. Zarzuca Labrydze, że ten stał się agresywny, kiedy zdał sobie sprawę, że został rozpoznany. Po wszystkim całą sprawa została zgłoszona na policję, jednak funkcjonariusze nie mogli podjąć żadnych działań.

– Zaatakował mnie Denis Labryga i czekam na policję. (…) Z Denisem umówiłam się online na pewnym portalu… na spotkaniu ze mną był miły i sympatyczny, choć zbyt pewny siebie. Sypał w moim kierunku masę komplementów, mówił że jestem piękna itp.

– (…) Powiedział, że mam piękny biust i go macał… usiadłam mu na kolanach i się całowaliśmy. W pewnym momencie rzuciłam tekst: „A ty nie masz dziewczyny? Oj nie ładnie” na co on zapytał, czy go kojarzę, a Ja odparłam: ,,Tak, Denis Labryga”. Wtedy go ścięło, zamarł na chwilę. Zapytał nawet nerwowo czy oby go nie nagrywam ani nic… Nagle dotarło do niego, co robi, z kim robi i jakie to może mieć konsekwencje. Zrobił się lekko agresywny i sięgnęłam po telefon, zaczęłam nagrywać, co do mnie mówi, byłam wystraszona. Zauważył, że to nagrywam i zaczął kłamać, że on czegoś nie wiedział, że to nie tak, że to nie to… gdy pod koniec rozmowy go wyśmiałam, on mnie zepchnął z kanapy, na której siedzieliśmy i stanął, grożąc mi, że mnie rozpie…. Wtedy postanowiłam – muszę go zatrzymać i wezwać policję!

– (…) Zrozumiał, że wezwałam policję i zamknął się w łazience mojego mieszkania, abym go nie nagrywała, w pewnym momencie stwierdził, że wychodzi z mieszkania i Ja wystraszona, że ucieknie, próbowałam go zatrzymać, wtedy popchnął mnie po raz drugi. Wyszłam za nim na korytarz i nagrywałam, jak ucieka, ale uznałam, że lepiej nie ryzykować… ubrałam się cieplej i zjechałam na dół czekać na policję, on także tam był, ale już się go nie bałam, bo na dole są kamery oraz ochrona.

– Od razu po przyjeździe policji pobiegł do nich wraz z dwoma facetami, którzy dotarli do niego pod moim budynkiem w Poznaniu. Policja rozmawiała ze mną, ale mimo iż nalegałam, nie mogli go zatrzymać, bo nie było ku temu podstaw… powiedzieli, abym udała się ma komisariat i istnieje możliwość sprawy z powództwa cywilnego. Całość upubliczniam, ponieważ jest to osoba publiczna. Mam wiele do dodania i pokazania! Ale wole porozmawiać z prawnikiem, pojechać na komisariat oraz się uspokoić, bo jestem w szoku.

Poniżej znajdziecie sytuację szczegółowo opisaną wraz z nagraniami, na których słychać głos oraz widać zawodnika Clout MMA. Na ten moment nie wiadomo jednak, czy całe zajście wyglądało rzeczywiście tak, jak zostało przedstawione na Instagramie „realbambibardot”.

Denis nie skomentował jeszcze sprawy, ale zapewne niedługo odniesie się do opublikowanych materiałów i wszystko wyjaśni. O aferze robi się jednak coraz głośniej, a social media zalewają komentarze skierowane pod adresem Labrygi.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
11
53
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
E2rd
E2rd
1 miesiąc temu

Labryga zobaczył z czym ma do czynienia i uciekl