Wielki Bu komentuje aferę z Labrygą! Przy okazji wbija szpilkę w Załęckiego! „Pamiętajmy, że niektórzy….”

Fot. YouTube
Opublikowane 15 sierpnia 2023, 10:05
przez Przemek Krautz
15
0
Brak komentarzy

Patryk „Wielki Bu” Masiak zabrał głos w sprawie Denisa Labrygi. Sam Zawodnik nie odniósł się jednak jeszcze do oskarżeń o napaść.

Na początku tygodnia głośno zrobiło się o zawodniku Clout MMA Denisie Labrydze, którego social media zalały mocne komentarze Internautów. Dotyczą one spotkania z transpłciową osobą, którą można znaleźć na portalach z ogłoszeniami towarzyskimi.

Na Instagramie pojawiły się nagrania z freak fighterem, który został oskarżony o napaść. Miało do niej dojść, kiedy zorientował się, że został rozpoznany. Nie są to jednak potwierdzonego informacje.

„Wielki Bu” komentuje aferę z Labrygą

Część osób w social mediach zamieściła obraźliwe komentarze pod adresem Labrygi. Inni natomiast stają w obronie zawodnika Clout MMA, sugerując, że jest to jedynie próba zyskania rozgłosu i zrobienia głośnej afery oraz wybicia się na Denisie.

Sam freak fighter jeszcze nie odniósł się do całej sprawy. Głos zabrał za to między innymi „Wielki Bu”, który skomentował zamieszanie na swoich social mediach.

– Stop pomówieniom. Dajcie szansę chłopakowi się odnieść/obronić, zamiast niszczyć mu życie. Pamiętajmy, że niektórzy nie cofną się przed najgorszym kure…, by zaistnieć w Internecie.

Przy okazji wbił też szpilkę w Denisa Załęckiego, z którego żartuje od czasu pojawienia się „Bad Boya” na konferencji Clout MMA.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
15
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments