Najman w roli eksperta! Przeprowadzi wykłady o freak fightach: „Podzielę się z wami wiedzą”

Fot. Clout MMA
Opublikowane 16 sierpnia 2023, 12:15
przez Przemek Krautz
0
4
3 komentarze

Marcin Najman postanowił wykorzystać swoją wiedzę na temat freak fightów i zapowiedział, że zamierza przeprowadzić wykłady.

„El Testosteron” to jeden z najpopularniejszych zawodników freakowych w kraju. Bez wątpienia odniósł sukces w swojej dziedzinie, gdyż większość walk zakończył porażką i to zazwyczaj po kilkudziesięciu czy nawet kilkunastu sekundach, jednak mimo to nadal wzbudza duże zainteresowanie kibiców.

Co ciekawe, jego pojedynek z Mariuszem Pudzianowskim uznaje się za pierwszy freak fight w Polsce, a oglądalność tamtego starcia ustanowiła rekord 6 milionów widzów, który raczej nie zostanie już nigdy pobity.

Teraz „El Testosteron” zdradził, że chce podzielić się swoją wiedzą na temat freaków, świata medialnego czy nawet sposobami na radzenie sobie z krytyką i hejterami:

– Witam wszystkich. Wpadłem na taki pomysł, aby podzielić się wiedzą z tymi, którzy chcą dowiedzieć się, jak naprawdę funkcjonuje ten świat medialny, jak radzić sobie z hejtem, jak dowiedzieć się o mechanizmach, o freak fightach, jak w nich zaistnieć. Stwierdziłem moi drodzy, że ja po prostu pojadę w Polskę z serią wykładów.

– Już niebawem ogłosimy pierwszy taki całodzienny zjazd, gdzie będą wykłady, panele i do południa, i po południu. A potem obiad integracyjny dla wszystkich. Mam nadzieję, że podzielę się z wami wiedzą, którą przez te lata zdobyłem.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
4
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
krzychp
krzychp
1 miesiąc temu

Będzie uczył jak najszybszego odklepywania? W sumie może to być cenna umiejętność, jak uchronić się przed kontuzją. Tylko czy do tego potrzeba całodniowych wykładów?

trackback
Najman zdradza szczegóły swoich wykładów! „Wejdzie szary człowiek, wyjdzie celebryta” – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
1 miesiąc temu

[…] Marcin Najman przegrał w zaledwie 16 sekund z Andrzejem Fonfarą nie znika z nagłówków. Przed kilkoma dniami ogłosił, iż chce podzielić się swoją wiedzą na temat freaków, świata medialnego czy nawet sposobami […]