Wtorek, 16 Lipca, 2024

Najman zdradza szczegóły swoich wykładów! “Wejdzie szary człowiek, wyjdzie celebryta”

fot. Clout MMA
Opublikowane 17 sierpnia 2023, 17:54
przez Jakub Hryniewicz
0
1
Brak komentarzy

Marcin Najman uchylił rąbka tajemnicy na temat szkoleń o freak fightach, które niebawem zacznie przeprowadzać.

“El Testosteron” to jeden z najpopularniejszych zawodników freakowych w kraju. Bez wątpienia odniósł sukces w swojej dziedzinie, gdyż większość walk zakończył porażką i to zazwyczaj po kilkudziesięciu czy nawet kilkunastu sekundach, jednak mimo to nadal wzbudza duże zainteresowanie kibiców.

To właśnie Najmana uznaje się jako pierwszego freak fightera w Polsce. Przed kilkunastoma laty wyszedł do wówczas ringu KSW, gdzie przegrał z Mariuszem Pudzianowskim. Po tym, jak trafił do Fame MMA szybko odnalazł się w nowych realiach, choć akurat z tą federacją rozstał się w nienajlepszych stosunkach.

Najman uchylił rąbka tajemnicy na temat swoich wykładów

Choć niedawno Marcin Najman przegrał w zaledwie 16 sekund z Andrzejem Fonfarą nie znika z nagłówków. Przed kilkoma dniami ogłosił, iż chce podzielić się swoją wiedzą na temat freaków, świata medialnego czy nawet sposobami na radzenie sobie z krytyką i hejterami. W wywiadzie dla MMA – Bądź na bieżąco przybliżył, jak jego projekt będzie wyglądał.

Będzie wchodził na salę szary człowiek, a po wykładach będzie wychodził celebryta. I świetny materiał na freak fightera!

Hubert Mściwujewski zasugerował, że do takiego przedsięwzięcia przydałaby się większa platforma. “El Testosteron” zdradził, iż pierwsze podmioty się do niego odezwały:

Zaskoczę was. Dwa dni temu ogłosiłem, że idę w Polskę z wykładami i już się poważne podmioty odezwały do mnie z chęcią realizacji tego. Nie wiem jeszcze w jakiej to zrobię konwencji, natomiast na pewno pierwszy zjazd nowych celebrytów i freak fighterów… Nie, szarych ludzi, którzy nimi będą po wykładach, będzie pod koniec września.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO