Sonda przed KSW 85! Jak galę w Nowym Sączu typują kibice?

fot. KSW | YouTube
Opublikowane 17 sierpnia 2023, 14:37
przez Jakub Hryniewicz
1
0
Brak komentarzy

Na kanale YouTube Fortuny pojawiło się typowanie widzów przed galą XTB KSW 85. W formie ankiety przeprowadzili je znani Piotr Lizakowski i Hubert Mściwujewski.

W walce wieczoru najbliższej gali KSW wystąpi Robert Ruchała. Niepokonany Polak będzie chciał zachować zero w kolumnie porażek i zdetronizować absolutnego dominatora kategorii piórkowej, Salahdine’a Parnasse’a. Wcześniej zaś dojdzie do wielu ekscytujących walk, a uwagę należy zwrócić na młodą i eksplozywną Wiktorię Czyżewską, czy na takie zestawienia, jak Pietrzak – Krakowiak, czy Kaczmarczyk – Tarchila.

W co-main evencie XTB KSW 85 dojdzie do potyczki o pas wagi półciężkiej. Mistrz dywizji Ibragim Chuzhigaev zmierzy się z mocno bijącym Bohdanem Gnidko. Ukrainiec jeszcze ani razu w KSW nie wyszedł poza 1. rundę, a łącznie w okrągłej klatce spędził niewiele ponad 2 minuty!

Na kanale Fortuny pojawiła się ankieta przeprowadzona przez Huberta Mściwujewskiego i Piotra Lizakowskiego. Panowie udali się pod Pałac Kultury i Nauki, gdzie przeprowadzili typowanie przed XTB KSW 85. Galę oczywiście możecie obstawiać na stronie i w aplikacji eFortuna.pl, gdzie na nowych użytkowników czeka świetna oferta powitalna!

Już za samą rejestrację i pierwszy depozyt gracze otrzymają darmowe 30 zł. Oprócz tego czekają na nich aż trzy zakłady bez ryzyka! Wartość pierwszego to 100 zł, drugiego 200, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci w przypadku przegranego kuponu!

-> ODBIERAM BONUSY I GRAM Z FORTUNĄ!

Poniżej znajdziecie typowanie kibiców przed XTB KSW 85. Wystarczy kliknąć w odtwarzacz.

Kto wygra main event KSW 85?

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO