Środa, 17 Lipca, 2024

Ostre słowa o aferze z Szeligą! Mocny odcinek Tweet Talk [WIDEO]

Opublikowane 18 sierpnia 2023, 17:56
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

W najnowszym odcinku Tweet Talk na kanale Fansporu.pl uczestnicy poruszyli kilka tematów. Oprócz typowania XTB KSW 85 poruszony został też wątek Piotra Szeligi.

Jutrzejszy event KSW obstawić możecie na stronie i w aplikacji bukmachera eFortuna.pl. Jeśli macie ukończone 18 lat czeka na was fenomenalna oferta powitalna – aż 630 zł w bonusach! Za rejestrację i pierwszy depozyt dostaniecie darmowe 30 zł, a trzy pierwsze zakłady do 100, 200 oraz 300 zł obstawicie bez ryzyka. Wystarczy postawić kupon, a w przypadku przegranej Fortuna zwróci wam środki na konto gracza!

-> Kliknij w baner i obstaw XTB KSW 85 bez ryzyka <-

Jakub Kulig wraz z popularnymi użytkownikami Twittera “Mr. Nejmanem” i “Gregiem” omówili i wytypowali niektóre z walk, które odbędą się w Nowym Sączu. Panowie nie zgadzali się co do wszystkich zestawień, a ich typy znajdziecie oczywiście w poniższym odcinku.

Nie zabrakło też wątku freakowego. W Tweet Talk poruszony został temat afery z Piotrem Szeligą, a dokładniej urywku ze streama “Szeliego”, o którym bardzo głośno w ostatnich dniach. Z ust Twitterowiczów padło sporo mocnych słów pod adresem freak fightera.

Całą rozmowę obejrzysz poniżej:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO