Środa, 17 Lipca, 2024

Nie dojdzie do walki Załęcki vs Omielańczuk?! Wymowne wpisy byłego zawodnika KSW i menedżera!

Opublikowane 19 sierpnia 2023, 18:24
przez Jakub Hryniewicz
4
0
4 komentarze

Zapowiadana walka Denis Załęcki vs Omielańczuk stanęła pod znakiem zapytania. Dość jednoznacznie wskazują na to wpisy zamieszczone przez Daniela i jego menedżera.

Konflikt pomiędzy zawodnikami trwa już bardzo długo. Wiele ostrych słów padło ze strony zarówno “Bad Boya”, jak i weterana MMA. Ten niedawno zakończył współpracę z federacją KSW i postanowił wejść do świata freak fightów, by wyjaśnić Denisa.

Już przy pierwszej konfrontacji na scenie podczas konferencji Clout MMA 1 doszło do awantury. Załęcki zaatakował Omielańczuka i potrzebna była interwencja ochrony. To oczywiście jeszcze bardziej rozbudziło apetyty fanów… którzy prawdopodobnie będą musieli obejść się smakiem.

Walka Denis vs Omielańczuk zagrożona?!

Dzisiejszego popołudnia ukazał się bowiem wpis menedżera Daniela, Artura Ostaszewskiego. Jak można przeczytać w tweetcie, nie tylko nic nie zostało dogadane, lecz także wciąż pojawiały się kolejne zmiany:

Nie widzę raczej walki Daniela w Clout MMA – ciągłe zmiany ustaleń, wymuszanie nowych reguł, tylko zawsze w jedną stronę i niestety nie naszą… Poszliśmy na spore ustępstwa, ale wszystko ma swoje granice. Musimy powiedzieć STOP. Piłka po stronie organizacji 🤷‍♂️

Swoje przysłowiowe trzy grosze dorzucił też sam Omielańczuk. Weteran światowych ringów opublikował na swoim Facebooku przekreśloną czerwonym krzyżykiem grafikę z podobiznami swoją i niedoszłego rywala. Wszystko to okrasił podpisem:

– Czuję się oszukany… – oznaczając przy okazji Clout MMA.

Kto wygra walkę Omielańczuk vs Załęcki?

Loading ... Loading ...

Kursy bukmacherskie Załęcki vs Omielańczuk

Gale Clout MMA można obstawić jedynie u legalnego bukmachera Fortuna, który nowym graczom na start oferuje szereg atrakcyjnych bonusów! Już za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 złotych. Kolejne 10 złotych dostaniesz za pierwszy depozyt.

Co najważniejsze, masz możliwość obstawienia aż trzech kuponów bez ryzyka. Jeżeli pierwszy z nich okaże się wygrany, otrzymasz pieniądze na konto. Natomiast w przypadku przegranej Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł.

-> Zarejestruj się i odbierz bonus na Clout MMA!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
4
0
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
Denis ostro odpowiada Omielańczukowi! „Był w pierwszej 15 UFC, a boi się walczyć na zasadach amatora” – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
10 miesięcy temu

[…] O ich zestawieniu poinformowano na konferencji Clout MMA 1. Panowie stanęli do face to face’a, podczas którego Załęcki zaatakował Daniela. To zwiastowało ogromne emocje, których fani prawdopodobnie zostaną pozbawieni. Wczoraj w social mediach pojawiły się wpisy menedżera Omielańczuka oraz samego fightera, w których zasugerowali, iż walka może nie dojść do skutku. […]

trackback
Szpilka wyśmiewa Załęckiego! Skomentował zamieszanie wokół walki na Clout MMA – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
10 miesięcy temu

[…] stanęła jednak pod dużym znakiem zapytania. Menedżer Artur Ostaszewski i Daniel Omielańczuk opublikowali wpisy, w których stwierdzili, że organizacja cały czas zmienia zasady i wymusza nowe reguły. Były […]

trackback
Mocna reakcja Denisa na komentarze! „Artur, nie jest ci wstyd…?” – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
10 miesięcy temu

[…] Hitowe starcie zostało zapowiedziane na drugą galę Clout MMA, jednak najprawdopodobniej do niego nie dojdzie. Wczoraj w social mediach pojawiły się wpisy menedżera Omielańczuka oraz samego fightera, w których zasugerowali, iż walka może nie dojść do skutku. […]

trackback
Załęcki wbija szpilkę w Labrygę! Komentuje ostatnią aferę: „Nie dam mu walki w MMA, bo ma dziwne upodobania” – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
10 miesięcy temu

[…] ostatnich dniach głośno zrobiło się o pojedynku „Bad Boya” z Danielem Omielańczukiem. Nie mogą oni dojść do porozumienia w kwestii formuły walki. Głos zabrał nawet menedżer […]

WIDEO