Wtorek, 16 Lipca, 2024

Denis odgryza się za komentarz Szpilki: “Wchodź za niego! W KSW budowany jesteś na leszczach”

fot. YouTube
Opublikowane 20 sierpnia 2023, 09:19
przez Jakub Hryniewicz
1
2
Brak komentarzy

Artur Szpilka zapewne spodziewał się, że do tego dojdzie. Denis odpowiedział na jego komentarz dotyczący zamieszania wokół walki Załęcki vs Omielańczuk.

Torunianin zmierzył się z byłym pięściarzem blisko rok temu mimo kontuzji. “Szpila” zwyciężył jeszcze w 1. rundzie przez TKO, gdy “Bad Boy” po szarży z cepami spróbował obrotowego backfista. Wówczas to nie wytrzymało kolano freak fightera, który nie był w stanie kontynuować pojedynku.

Im bliżej było do walki, tym bardziej gęstniała atmosfera między zawodnikami. Choć początkowo przystępowali do starcia w koleżeńskich relacjach, to po jego zakończeniu nie brakuje gorzkich słów i wbijania sobie nawzajem szpilek. Ostatnia była autorstwa Artura, który skomentował zamieszanie wokół walki Załęcki vs Omielańczuk.

Jak ktoś się … kolejny raz zresztą… Jeszcze walki nie było, nie zdążył wyprowadzić kopnięcia z zaskoczenia z półobrotu, a już jest obsrałka. Mam nadzieje Clout, że to w końcu zorganizujecie, bo to jest w sumie jedyna walka, na którą wszyscy grubo czekają – powiedział między innymi “Szpila”.

Wywołany do tablicy Denis Załęcki szybko zareagował na te słowa. Zasugerował on zawodnikowi KSW, że organizacja prowadzi go za rękę zestawiając ze słabszymi zawodnikami.

– To wchodź za niego cwaniaku!!!! Jak udowodnię ci, że obiję dziadka, który robi cię na każdej możliwej płaszczyźnie to wychodzisz ze mną? Zleję cię publicznie i tyle będzie z twojej kariery w KSW, gdzie jesteś budowany na leszczach, bo do kotów podjazdu nie masz!

Kto wygra walkę Omielańczuk vs Załęcki?

Loading ... Loading ...

Kursy bukmacherskie Załęcki vs Omielańczuk

Gale Clout MMA można obstawić jedynie u legalnego bukmachera Fortuna, który nowym graczom na start oferuje szereg atrakcyjnych bonusów! Już za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 złotych. Kolejne 10 złotych dostaniesz za pierwszy depozyt.

Co najważniejsze, masz możliwość obstawienia aż trzech kuponów bez ryzyka. Jeżeli pierwszy z nich okaże się wygrany, otrzymasz pieniądze na konto. Natomiast w przypadku przegranej Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł.

-> Zarejestruj się i odbierz bonus na Clout MMA!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO