Czwartek, 18 Lipca, 2024

Denis Labryga zabrał głos w sprawie ostatniej afery! “Cel był taki, żeby wykręcić mi aferę”

Fot. Clout MMA
Opublikowane 21 sierpnia 2023, 10:43
przez Przemek Krautz
5
5
Brak komentarzy

Denis Labryga po raz pierwszy zabrał głos w sprawie głośnej afery, po której spadła na niego ogromna krytyka. Wyjaśnił, jak wszystko miało wyglądać naprawdę.

Jakiś czas temu social media zalały wpisy dotyczące spotkania zawodnika Clout MMA, z transseksualną prostytutką, która oskarżyła go o napaść i zgłosiła na policję. Na swoim Instagramie opublikowała różne nagrania i wpisy, jednak były to jedynie urywki, które nie pokazywały całej sytuacji.

Pod adresem Denisa pojawiło się wiele krytycznych komentarzy. Znaleźli się jednak również Internauci, którzy wyjaśnili, że już wcześniej słyszeli o niejakiej “Bambi Bardot”, będącej zamieszaną w podobne afery. Labryga przez dłuższy czas milczał, jednak teraz pojawił się na kanale “Szalonego Reportera” i opisał całą sprawę.

Labryga zabrał głos w sprawie afery

Wyjaśnił, że nie miał pojęcia, iż jest to osoba transpłciowa, gdyż wyszukał jej profil na szybko w trakcie jazdy samochodem. Po tym, jak doszło do spotkania, zdał sobie sprawę, z kim się umówił i postanowił wyjść. Wówczas “Bambi Bardot” zażądała zapłaty i zagroziła, że inaczej zadzwoni na policję.

– Cel był taki, żeby wykręcić aferę, poprzez to, że może ją uraziłem, że nie skorzystam z usługi. Do tego nie chciałem zapłacić, bo za co? W trakcie rozmowy zachodzi pomyłka, bo ja mówię prosto w twarz, że jestem heteroseksualny. Ona dzwoni na policję.

Labryga na potwierdzenie swoich słów opublikował nawet fragment rozmowy, którą zarejestrował w trakcie opuszczania budynku. Co ciekawe, świadkiem zajścia, które przeniosło się na zewnątrz, był mężczyzna pracujący w apartamentowcu i stanął on po stronie zawodnika Clout MMA. Zdradził też, że nie jest to pierwsza taka sytuacja.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
5
5
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO