Okniński komentuje zamieszanie z walką Omielańczuk vs Załęcki! Proponuje zastępstwo za Denisa

Fot. YouTube
Opublikowane 21 sierpnia 2023, 10:08
przez Przemek Krautz
1
4
Brak komentarzy

Trener Mirosław Okniński i jego podopieczny Kamil Minda zabrali głos w sprawie zamieszania dotyczącego hitowego pojedynku na Clout MMA.

Main eventem kolejnej edycji ma być starcie Denisa Załęckiego z Danielem Omielańczukiem, jednak zawodnicy nie mogą się dogadać w sprawie warunków zestawienia. „Bad Boy” chce walczyć na zasadach boksu, natomiast jego rywal w K-1.

Menedżer Omielańczuka przekazał, że razem ze swoim zawodnikiem poszedł już na wiele ustępstw i godzi się na warunki freak fightera, jednak ten cały czas chce zmieniać ustalenia na swoją korzyść. Prawdopodobnie w sprawie rozmów zainterweniuje sama federacja, która spróbuje doprowadzić do porozumienia.

Okniński komentuje zamieszanie z walką

Głos postanowił zabrać Mirosław Okniński, czyli były trener Denisa, który współpracował z freak fighterem przez krótki okres. To właśnie w Akademii Sportów Walki Wilanów w trakcie sparingu z Kamilem Mindą zawodnik Clout MMA doznał poważnej kontuzji.

Okniński zaproponował, aby za Denisa, który nie chce walczyć z Omielańczukiem w K-1, wszedł jego podopieczny – Kamil Minda wjeżdża na zastępstwo – napisał na Facebooku.

Głos zabrał również sam Minda, który na swoich social mediach przekazał – Skontuzjowałem Denisa Załęckiego i przez to nie może walczyć w K-1 z Danielem Omielańczukiem. Myślę, że wypadałoby, żebym go zastąpił i żebym to ja zawalczył z Danielem. Jako że ja go skontuzjowałem, zgłaszam się, bo czuję, że powinienem to zrobić.

Z kim powinien zmierzyć się Daniel Omielańczuk?

Loading ... Loading ...

Kursy bukmacherskie Załęcki vs Omielańczuk

Gale Clout MMA można obstawić jedynie u legalnego bukmachera Fortuna, który nowym graczom na start oferuje szereg atrakcyjnych bonusów! Już za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 złotych. Kolejne 10 złotych dostaniesz za pierwszy depozyt.

Co najważniejsze, masz możliwość obstawienia aż trzech kuponów bez ryzyka. Jeżeli pierwszy z nich okaże się wygrany, otrzymasz pieniądze na konto. Natomiast w przypadku przegranej Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł.

-> Zarejestruj się i odbierz bonus na Clout MMA!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
4
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments