REKSIO wystąpi na GROMDA 14! „Nowy król miejskiej dżungli wraca do gry”

Opublikowane 21 sierpnia 2023, 12:00
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Na GROMDA 14 zobaczymy zarówno nowe twarze, jak i te znane z poprzednich edycji. Powróci też zwycięzca jednego z turniejów.

Kolejną walkę w GROMDA stoczy Przemysławie Rekowskim. Popularny „Reksio” zadebiutował podczas 6. edycji, gdzie wziął udział w turnieju. Choć już w 2. rundzie znokautował „Kaliniaka”, to odpadł w półfinale z powodu kontuzji nogi. Do akcji powrócił na GROMDA 9, gdzie nie było na niego mocnych.

„Reksio” wygrał z Weinem Morganem, a w kolejnej rundzie znokautował „Łapę”. W finale czekała go dłuższa przeprawa, ale we 4. odsłonie narożnik poddał Armana „Armana” Amirjana. Na GROMDA 12 Rekowski brutalnie skończył „Kofi Kinga”, wręczając mu pierwszą porażkę w walkach na gołe pięści. Oto jak organizacja zapowiada jego udział:

– Poskromiciel czarnej bestii. Nowy król miejskiej dżungli. REKSIO wraca do gry! Blokowy łobuz z szarmanckim uśmiechem. Zrywny łamacz pyskatych szczęk i obijacz pozerskich kości. Nie odmawia żadnych starć i zawsze gotowy na konkretną osiedlową solówę. Czas znowu spuścić komuś łomot i pokazać polską siłę.

Transmisja z wydarzenia odbędzie się 8 września wyłącznie w systemie PPV na GROMDA.tv.

Limitowana pula biletów dostępna na eBilet.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments