Wtorek, 16 Lipca, 2024

Załęcki wbija szpilkę w Labrygę! Komentuje ostatnią aferę: “Nie dam mu walki w MMA, bo ma dziwne upodobania”

Fot. YouTube
Opublikowane 21 sierpnia 2023, 09:28
przez Przemek Krautz
7
20
Brak komentarzy

Denis Załęcki wykorzystał zamieszane medialne i skomentował ostatnią aferę z Denisem Labrygą, wbijając szpilkę w zawodnika Clout MMA.

W ostatnich dniach głośno zrobiło się o pojedynku “Bad Boya” z Danielem Omielańczukiem. Nie mogą oni dojść do porozumienia w kwestii formuły walki. Głos zabrał nawet menedżer byłego zawodnika KSW, który wyjaśnił, że poszedł na spore ustępstwa przy negocjacjach, jednak Denis cały czas naciska na nowe reguły.

Załęcki wbija szpilkę w Labrygę

Pomiędzy zawodnikami doszło do wymiany zdań, a głos zabrały także inne osoby ze środowiska freakowego i MMA. Załęcki postanowił im odpowiedzieć, a także wykorzystał okazję i skomentował aferę z Denisem Labrygą. Niedawno został on bowiem oskarżony o napaść przez transpłciową prostytutkę.

W jednym z postów na Instastories Załęcki wbił szpilkę w Labrygę i zapowiedział, że na pewno nie wyjdzie z nim do walki na zasadach MMA. Najprawdopodobniej będzie chciał bić się w formule K-1, kiedy wróci do pełnej sprawności po kontuzji:

Labryga teraz siedzi cicho, bo parę rzeczy wyszło na jaw, a to tylko wierzchołek góry lodowej. Nawet żal mi go cisnąć, ale tak jak walki nie chciał mi dać póki nie zrobię formy, tak ja mu nie dam w MMA nigdy, bo ma dziwne upodobania. Sami się wyjaśniają, ja tylko posiedzę i poczekam.

Kto wygrałby pojedynek?

Loading ... Loading ...

Kursy bukmacherskie Załęcki vs Omielańczuk

Gale Clout MMA można obstawić jedynie u legalnego bukmachera Fortuna, który nowym graczom na start oferuje szereg atrakcyjnych bonusów! Już za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 złotych. Kolejne 10 złotych dostaniesz za pierwszy depozyt.

Co najważniejsze, masz możliwość obstawienia aż trzech kuponów bez ryzyka. Jeżeli pierwszy z nich okaże się wygrany, otrzymasz pieniądze na konto. Natomiast w przypadku przegranej Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł.

-> Zarejestruj się i odbierz bonus na Clout MMA!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
7
20
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO