Liroy wspomina lata 90. „Jak ktoś miał problem, wyjaśniał to dość szybko”

Opublikowane 22 sierpnia 2023, 13:27
przez Jakub Hryniewicz
4
2
Brak komentarzy

Piotr „Liroy” Marzec dołączył do rodziny GROMDA. Raper w materiale na kanale organizacji wspomina jak wyglądały lata 90.

-> PPV GROMDA 14 kupisz tutaj!

Kolejna gala GROMDA 14 odbędzie się już 8 września w Pionkach i wszyscy spodziewają się ciężkich nokautów. Tego wieczoru nie zabraknie znanych twarzy, jak „REKSIO”, „SAVAGE” czy „TAEDDY”. Zadebiutują też nowi bijocy, którzy sprawdzą swoje siły w charakterystycznym ringu.

Do GROMDY dołączył też znany raper „Liroy”. Piotr Marzec doskonale pamięta lata 90, sytuacje do jakich dochodziło w tym czasie i jak sobie człowiek z nimi radził. Dodał też, że jest wielkim fanem boksu i tego, że niektórzy nie dawali sobie w kaszę dmuchać.

Doceniałem zawsze mistrzów boksu, którzy spokojnie słuchali tego, co mówi oponent, jak … mu, a potem robili egzekucję na ringu. Uwielbiam taki sport, pozdrawiam stąd Darka Michalczewskiego, wielokrotnego mistrza! To był taki ziomek, nie dawał się nigdy sprowokować, a już doszło do czego, to nie widziałeś kiedy, w którym momencie i w jaki sposób ten jego oponent upadał.

Transmisja z wydarzenia odbędzie się 8 września wyłącznie w systemie PPV na GROMDA.tv.

Limitowana pula biletów dostępna na eBilet.pl.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
4
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments