Znamy kolejne szczegóły negocjacji! Menedżer Omielańczuka wyjaśnia: „Pewne cegły się pokruszyły i…”

Fot. YouTube
Opublikowane 23 sierpnia 2023, 09:39
przez Przemek Krautz
1
2
Brak komentarzy

Menedżer Artur Ostaszewski zdradził kolejne szczegóły negocjacji. Wszystko ma wyjaśnić się w ciągu najbliższych dwóch tygodni.

W ostatnim czasie głośno zrobiło się o pojedynku Daniela Omielańczuka z Denisem Załęckim, do którego ma dojść na gali Clout MMA 2. Niestety zawodnicy nie mogą dogadać się w sprawie formuły starcia. „Bad Boy” chce walczyć w boksie, natomiast jego rywal twierdzi, że podpisał kontrakt na K-1.

Zawodnicy wrócili do rozmów

Teraz przy okazji wywiadu na kanale Klatka po klatce menedżer Omielańczuka zdradził, że wznowiono rozmowy w sprawie pojedynku. Zawodnicy powoli dochodzą do porozumienia, jednak nadal nic nie jest potwierdzone i nie wiadomo, czy zobaczymy walkę.

Ostaszewski wyjaśnił, że wszystko musi się rozstrzygnąć w ciągu dwóch tygodni. Omielańczuk chce rozpocząć przygotowania, ale na ten moment nawet nie wie, jakie płaszczyzny miałby szlifować do starcia z Załęckim.

– Wróciliśmy do jakiejś rozmowy. Widzę światełko w tunelu, ale to nie znaczy, że to jest coś dogadanego. Pewne cegły się pokruszyły i gdzieś to światełko zaczyna się przebijać. Chyba nie ma wielkiej tajemnicy, jesteśmy tu po pieniądze, to jest oczywiste. Daniel nie idzie tam spełniać ambicji sportowych, nie idzie tam sięgać szczytów. Idziemy tam dobrze zarobić i dać mocną widowiskową walkę.

– Myślę, że argument finansowy zawsze jest w stanie nas przekonać, bo jesteśmy tam stricte po pieniądze. Ja myślę, że jeżeli nie rozwiąże się to w ciągu najbliższego tygodnia, może dwóch, to już dalej nie będzie sensu, bo trzeba robić przygotowania, wiedzieć, w jakiej formule te przygotowania prowadzić.

Kto wygra walkę Omielańczuk vs Załęcki?

Loading ... Loading ...

Kursy bukmacherskie Załęcki vs Omielańczuk

Gale Clout MMA można obstawić jedynie u legalnego bukmachera Fortuna, który nowym graczom na start oferuje szereg atrakcyjnych bonusów! Już za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 złotych. Kolejne 10 złotych dostaniesz za pierwszy depozyt.

Co najważniejsze, masz możliwość obstawienia aż trzech kuponów bez ryzyka. Jeżeli pierwszy z nich okaże się wygrany, otrzymasz pieniądze na konto. Natomiast w przypadku przegranej Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł.

-> Zarejestruj się i odbierz bonus na Clout MMA!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments