Wtorek, 16 Lipca, 2024

Znamy szczegóły kolejnej gali Clout MMA! Federacja podała termin i miejsce wydarzenia!

Fot. Clout MMA
Opublikowane 24 sierpnia 2023, 13:56
przez Przemek Krautz
2
0
Brak komentarzy

Znamy szczegóły kolejnej edycji Clout MMA! Wiemy, kiedy i w jakim mieście odbędzie się druga gala nowej freak fightowej organizacji.

Pierwsze wydarzenie Clout MMA miało miejsce na Torwarze i odbyło się 5 sierpnia. Niestety nie obeszło się bez ogromnych kontrowersji. Pojawiły się problemy z transmisją, a nawet samym dostępem do strony. Wielu kibiców nie było w stanie wykupić PPV, a ci, którzy nabyli dostęp, nie mogli oglądać walk.

Znamy datę kolejnej gali

Jak się okazało, przyczyną problemów miały być ataki hakerskie. Federacja przekazała jednak, że rozpatrzy wszystkie reklamacje i odpowiednio wynagrodzi kibicom problemy z pierwszą galą. W ramach rekompensaty Clout MMA otrzymają kody na darmowe PPV do wykorzystania w ciągu 12 miesięcy lub 30 procent zniżki na wejściówki na drugą edycję.

W mailu, który był odpowiedzią na złożone reklamacje, federacja podała również miejsce i termin kolejnej gali. Tym razem Clout MMA zagości w Płocku, a wydarzenie odbędzie się 28 października w Orlen Arena.

Na ten moment wiadomo, że ma dojść do pojedynku pomiędzy Denisem Załęckim i Danielem Omielańczukiem. Nic jednak nie jest jeszcze potwierdzone, gdyż fighterzy nie mogą dojść do porozumienia w sprawie formuły.

Menedżer byłego zawodnika KSW Artur Ostaszewski przekazał kilka dni temu, że jeśli wszystko nie rozstrzygnie się w ciągu maksymalnie dwóch tygodni, to pojedynek zostanie odwołany.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO