Środa, 17 Lipca, 2024

Klimatyczna zapowiedź GROMDA 14! “Tego nie ma w podręcznikach, nie mówią o tym w szkołach”

Fot. GROMDA
Opublikowane 25 sierpnia 2023, 09:01
przez Przemek Krautz
5
0
Brak komentarzy

GROMDA opublikowała mocną zapowiedź kolejnej gali! Już niedługo ponownie będziemy świadkami brutalnych pojedynków na gołe pięści.

Czas na kolejny krwawy piątek! Liga mistrzów brutalnej rywalizacji, czyli elitarne walki na gołe pięści GROMDA powracają! GROMDA 14: PRAWO ULICY już 8 września. Po raz kolejny czeka na nas 8-osobowy turniej oraz emocjonujące superfighty.

Federacja tak zapowiada kolejną wyczekiwaną przez kibiców galę:

Od kwadratowych piaskownic, bitek za szkołą, solówek pod garażami i ulicznych ustawek. Gdzie dobre chłopaki i dzielnicowe łobuzy hartowały swój charakter. Każdy facet miał swoje słowo, codziennie budował szacunek i kierował się prawem ulicy. Uliczny świat ze swoimi prostymi zasadami, podwórko, które pożerało osiedlowych cwaniaczków, a środowisko nagradzało wytrwałych i twardych graczy.

Witamy w świecie walk na gołe pięści, GROMDA. Czas zebrać królów ulicy, chuliganów ze stadionów, legendy dzielnicy, hardych uliczników, fascynatów dobrej bitki i wyszkolonych łamaczy kości. Polskie chłopaki z blokowisk, awanturniczy travellerzy, angielscy zadymiarze, francuscy rozrabiacze oraz cała zgraja awanturników i nierządników. Będzie brutalnie, ostro i krwawo i … nie będzie miękkiej gry! Już 8 września czas ponownie pogruchotać kości i polać juchy!”

Galę GROMDA 14 obejrzeć możecie wyłącznie w transmisji PPV.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
5
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments