Tomasz Sarara o Miśku i Wisła Sharks: „Żyjemy w czasach upadku zasad. To się dzieje w całej Polsce”

Fot. Policja/YouTube
Opublikowane 25 sierpnia 2023, 08:46
przez Przemek Krautz
20
7
9 komentarzy

Tomasz Sarara w szczerych słowach skomentował sytuację w świecie kibicowskim. Przyznał, że żyjemy w czasach upadku zasad.

Kilka lat temu głośno zrobiło się o tym, że Sarara trenuje chuliganów z Wisła Sharks, czyli bojówkę Wisły Kraków. Pod jego okiem szkolili się m.in. Paweł M. ps. „Misiek” oraz Grzegorz Z. ps. Zielak”, czyli liderzy grupy przestępczej. Gang ma na swoim koncie przede wszystkim przemyt i handel narkotykami oraz brutalne ataki z użyciem niebezpiecznych narzędzi.

Kiedy jednak założyciel Wisła Sharks „Misiek” wpadł w ręce organów ścigania, zszokował wszystkich i poszedł na współpracę. Paweł M. rozbił swoją grupę od środka, doprowadzając do licznych aresztowań, a także wyroków skazujących.

Tomasz Sarara o bojówce Wisły Kraków

O całą sytuację zapytany został Tomasz Sarara, który udzielił wywiadu kanałowi Duży w maluchu. Przyznał, że osoby, które tak głośno mówiły o zasadach, w rzeczywistości ich nie przestrzegają. Podkreślił, że sprawa Wisła Sharks nie jest wyjątkiem, gdyż podobne zdarzenia mają miejsce w całej Polsce:

– Uważam, że żyję w czasach upadku zasad. Nie mówię tylko do sytuacji z kibicami, która również obnażyła te wszystkie zasady, o których wszyscy głośno mówili, a później nie potrafili z nimi w życiu poradzić. Ja samego „Miśka” spotkałem po kilku latach, nie chodziłem na mecze. Jedyny mecz, na którym byłem, to ten gdzie poleciał ten słynny nóż, wtedy usłyszałem o takiej personie.

– Chwilę później okazało się, że stał się, jakkolwiek to nie zabrzmi moim pracodawcą, czy też kolegą. To, co wydarzyło się w Krakowie, dzieje się w całej Polsce. Uważam, że żyjemy w czasach upadku zasad, nie tylko w Krakowie. Niestety świat się zmienił. Świat zasad, o których wszyscy głośno mówili, robi się historią.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
20
7
Subscribe
Powiadom o
guest
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Thomas
Thomas
1 miesiąc temu

Misiek wolał sprzedać kolegów niż iść na 10-12 lat do puchy.

Marcin
Marcin
Reply to  Thomas
1 miesiąc temu

I co miał wnieść ten komentarz że może dobrze zrobił czy może że kierownica grupy odpowiedzialny za wszystko może się łatwo wywinąć pomawiając byłych kolegów to chyba trochę chore,jak prokuratorzy obchodzą zasady przyznawania statusu świadka koronnego który nie może zostać przyznany zarządowi grupy

Bastion
Bastion
1 miesiąc temu

Gdzie on tam Coś mówi o jakiś konkretnych klubach ? Ktos z was wogole słuchał tego wywiadu ?

Tomek
Tomek
1 miesiąc temu

Gratuluje pracodawcy i kolegi, niezaleznie czy poszedl w korone

Gdzv
Gdzv
Reply to  Tomek
1 miesiąc temu

Gościu a skąd wiesz kto wyłożył siano twojemy pracodawcy na firme?

Przemysław
Przemysław
1 miesiąc temu

Nigdy dużo nie mówił Tomasz ale jak już coś powiedział to zawsze w punkt. Takich ludzi do,ze świecą szukać w tym zakłamanym świecie.

Przemek
Przemek
Reply to  Przemysław
1 miesiąc temu

trenujacych przestępców hmm,rzeczywiscie dobry czlowiek

Gaweł
Gaweł
1 miesiąc temu

Cieszmy się wszyscy że tak jest bo inaczej grupy przestępcze rządziły by Polską . I taka jest prawda.

Anty sarara
Anty sarara
1 miesiąc temu

Heh, sarara bohater prawilniak, co do upadku zasad ma racje ale jest zaklany tak samo tylko w innej dziedzinie. Jak widzialem jego ytubowe bzdury o rodzinie ta az sie noz w kieszeni otwiera