Środa, 17 Lipca, 2024

Wrzosek i Ziółkowski wspominają pracę na bramce: “Gość się zerwał i źle skończył. Dziewczyny ściągały z niego Mariana”

Fot. YouTube
Opublikowane 25 sierpnia 2023, 11:46
przez Przemek Krautz
2
1
Brak komentarzy

Arkadiusz Wrzosek już kilkukrotnie opowiadał o historiach z bramki. Tym razem przypomniał najciekawsze sytuacje z udziałem byłego mistrza KSW.

Reprezentant Uniq Fight Club swego czasu razem z Marianem Ziółkowskim pracował jako ochroniarz w warszawskim klubie Sogo. Między innymi przy okazji czerwcowej gali Colosseum 2 na Stadionie Narodowym panowie wspominali tamte czasy.

“Golden Boy” przyznał wówczas, że musiał częściej brać udział w bójkach. Agresywni klienci lekceważyli Ziółkowskiego ze względu na jego gabaryty. Teraz o tamte akcje ponownie zapytano Arkadiusza Wrzoska, który gościł w programie MMA Studio. Przyznał, że najciekawsze wspomnienia związane są właśnie z byłym mistrzem KSW.

– Dwie mi się nasuwają od razu i są mocno związane z Marianem. Jedna, którą na pewno Marian pamięta, jak zostaliśmy napadnięci po pracy. Pamiętasz? W sumie szczerze mówiąc, to trzy były związane z Marianem. Jedna to jak Marian naprawdę takiego potężnie wyglądającego gościa rzucił sobie jak mały worek ziemniaków i gościu się rozlał potem.

– Wiesz, to była sytuacja, gdy gościu naprawdę do Mariana startował. Zachowywał się tak, że nic nie wskazywało na to, jak zachowa się po tej całej akcji. Zadzwonił po policję i Mariana wyprowadzaliśmy tylnym wyjściem do taksówki.

– I trzecia akcja, to też Marian kiedyś go gościa: „Przepraszam, tutaj nie można stać”, czy coś w tym stylu. „A co, ty tu kelnerem jesteś?”. A Marian się tam chwilę z nim poprztykał słownie. Gościu do Mariana się zerwał z krzesła i bardzo źle skończył. Pamiętam, że wtedy nawet dziewczyny ściągały Mariana z tego chłopa.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO