Środa, 17 Lipca, 2024

Wrzosek komentuje współpracę Oknińskiego z Szeligą: “Ja tylko się ucieszyłem, że w końcu…”

Fot. Instagram/YouTube
Opublikowane 25 sierpnia 2023, 13:44
przez Przemek Krautz
2
2
Brak komentarzy

Marcin Wrzosek zdradził, co myśli na temat decyzji trenera Mirosława Oknińskiego, który zdecydował się na współpracę z Piotrem Szeligą.

“Polish Zombie” już podczas FAME 19 powróci do klatki i na gali w Krakowie ponownie zmierzy się z “Szelim”. Były mistrz KSW pierwszy pojedynek zakończył pechowym upadkiem, po którym wylądował na wyprostowanej ręce i doznał poważnej kontuzji.

Wrzosek komentuje decyzję Oknińskiego

Przed rewanżem Wrzosek ma gigantyczne wsparcie ze strony kibiców. Jego rywal stał się bowiem jedną z najbardziej nielubianych osób w całych freak fightach. Szef Artnox wyrzucił go z grupy menedżerskiej, a Mateusz Kubiszyn zakończył z nim współpracę.

Szeligę przygarnął trener Mirosław Okniński, który będzie przygotowywał go do kolejnych walk. Jego decyzja wywołała ogromne zamieszanie w sieci, a przed znaczną większość została mocno skrytykowana. Głos teraz zabrał sam Marcin Wrzosek, który rozmawiał z fansportu.pl:

– Byłem zaskoczony. Byłem zaskoczony, potem się uśmiechnąłem. Ciekawe ruchy. Może chcą mieć bardzo czyste szatnie. Tylko w ten sposób można to argumentować. Ja tylko się ucieszyłem, że w końcu w moim kierunku usłyszałem legendarne: “Wrzosek będzie leżał, będzie bity i będzie płakał”. Udział w TUF, pas KSW, teraz freak fighty, ale brakowało tej truskaweczki na torcie.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO