Kolejny Polak w UFC! Znamy rywala Roberta Bryczka! Zawalczy na jednej gali z Gamrotem

Fot. YouTube
Opublikowane 28 sierpnia 2023, 10:23
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Potwierdziły się ostatnie doniesienia. Znamy już rywala oraz termin pojedynku kolejnego Polaka, który zadebiutuje w największej organizacji MMA na świecie.

Tym razem w federacji UFC swoich sił spróbuje Robert Bryczek. Ma on na swoim koncie 17 zwycięstw, w tym 5 porażek. Możemy spodziewać się efektownych pojedynków z jego udziałem, gdyż aż 11 razy nokautował swoich rywali, a ostatnie 5 pojedynków wygrał już w pierwszej rundzie.

Kolejny Polak w UFC

Do niedawna był zawodnikiem czeskiej organizacji OKTAGON. Mógł walczyć o mistrzowski tytuł, jednak wybrał inną drogę i związał się z amerykańskim gigantem. Według informacji przekazanych przez dziennikarzy, zawalczy już 23 września podczas gali w Las Vegas.

Trzeba przypomnieć, że nie będzie to jedyny Polak na karcie walk, gdyż w main evencie tego wydarzenia zobaczymy hitowy pojedynek byłego mistrza KSW Mateusza Gamrota z Rafaelem Fizievem, który powraca do klatki po fenomenalnym starciu z Justinem Gaethjem.

Natomiast przeciwnikiem Bryczka jest Jacob Malkoun. Zawodnik z Australii wygrał 7 z 9 pojedynków, a od 2020 roku jest zawodnikiem UFC. Jego bilans w oktagonie to 3-2, pokonał Abdula Razaka Alhassana, AJ Dobsona oraz Nicka Maximova.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO