Małolat K2 we freak fightach? Uderza w Denisa Załęckiego! „Zgrywa gangstera. Będzie musiał odpowiedzieć za…”

Fot. YouTube
Opublikowane 28 sierpnia 2023, 09:21
przez Przemek Krautz
14
10
Brak komentarzy

„Małolat K2” to raper, który być może niedługo wejdzie do świata freaków fightów. Przy okazji ostatniego wywiadu zdradził, z kim chciałby zawalczyć.

O jego debiucie mówiło się już przy okazji drugiej edycji MMA-VIP. Marcin Najman zapowiadał przyjazd rapera z Wielkiej Brytanii do Polski i udział we freakowej gali. Ostatecznie jednak nic z tego nie wyszło i „Małolat K2” nie stoczył pojedynku.

„Małolat K2” uderza w Denisa Załęckiego

Teraz podczas ostatniego wywiadu dla TVreklama poruszył temat freak fightów. Wszystko wskazuje na to, że chciałby spróbować swoich sił w klatce, a na jego celowniku znajduje się m.in. „Popek”. Raper został też zapytany o Denisa Załęckiego, na którego temat wypowiedział się w mocnych słowach:

– Zgrywa gangstera, a jest pseudogangsterem. Jakie on ma umiejętności, skoro przegrał trzy walki z rzędu, chyba lipa troszeczkę. Siedząc w kryminale, dużo poruszało się jego temat. Ludzie rozmawiali na jego temat i powiem tylko tyle, że nie mają dobrego zdania na jego temat.

– Ja oczywiście nie będę się wypowiadał na tematy kryminału, bo to nie jest miejsce na tego typu rozmowy, ale właśnie przez to, że dużo razy poruszał tematy kryminału, to wjedzie na puchę, będzie musiał odpowiedzieć za swoje wypowiedzi, za swoje zachowania.

Natomiast dopytywany o rywala, stwierdził, że Załęcki nie jest dla niego odpowiednim przeciwnikiem:

– Załęcki to w ogóle nie jest dla mnie zawodnik. „Popka” nie oglądałem, ale on jeszcze ma pier…nięcie. A Załęcki przegrał ostatnie trzy walki, nie wiem, czy ma w ogóle wygraną. Jest ulany, bo brał sterydy. Zamiast się normalnie odblokować, to poleciał w melanż i estrogenu mu wywaliło.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
14
10
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments