Czwartek, 18 Lipca, 2024

Omielańczuk wbija szpilkę w Denisa: “Ktoś mu zrobił ogromną krzywdę, nadając ksywę Bad Boy”

Fot. YouTube
Opublikowane 29 sierpnia 2023, 11:43
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Wygląda na to, że jednak dojdzie do hitowego pojedynku Daniela Omielańczuka z Denisem Załęckim, na który czeka wielu kibiców.

O takim zestawieniu mówi się już od kilku miesięcy. W końcu walka została zapowiedziana przez federację Clout MMA, jednak szybko pojawiły się problemy. Zawodnicy nie mogli dogadać się w sprawie formuły, a Omielańczuk oświadczył, że nie będzie godził się na wszystkie warunki rywala.

Omielańczuk wbija szpilkę w Denisa

Wszystko wskazuje na to, że ostatecznie udało się dojść do porozumienia. Były zawodnik KSW, który rozmawiał z Andrzejem Kostyrą, zdradził że niedługo rozpoczyna obóz przygotowawczy. Jeśli chodzi o walkę, po raz kolejny już potwierdził, że nie zamierza nokautować rywala, tylko chce go brutalnie rozbijać na dystansie trzech rund.

Omielańczuk skomentował też zachowanie Załęckiego, które wzbudza ogromne kontrowersje i często jest krytykowane przez kibiców. Oświadczył, że nie ma szacunku do swojego przeciwnika, a także wbił szpilkę, poruszając temat jego pseudonimu “Bad Boy“.

– Nie da się go szanować. Żeby kogoś szanować, musi zasłużyć na szacunek. On na ten szacunek nie zasługuje. Za dużo powiedział, za dużo sobie nagrabił. (…) On myśli, że krzykiem załatwi wszystko.

– Ktoś, kto nadał mu ksywę “Bad Boy” zrobił mu ogromną krzywdę, nie przewidział, że on to weźmie tak do siebie i będzie chciał być takim złym. Tylko bycie złym nie oznacza, że ma być złym w stosunku do ludzi. Ktoś mu coś napisze, a on atakuje rodzinę. Utwierdza to, że jest słaby psychicznie, że wchodzi z każdym w interakcję.

Kto wygra walkę Omielańczuk vs Załęcki?

Loading ... Loading ...

Kursy bukmacherskie Załęcki vs Omielańczuk

Gale Clout MMA można obstawić jedynie u legalnego bukmachera Fortuna, który nowym graczom na start oferuje szereg atrakcyjnych bonusów! Już za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 złotych. Kolejne 10 złotych dostaniesz za pierwszy depozyt.

Co najważniejsze, masz możliwość obstawienia aż trzech kuponów bez ryzyka. Jeżeli pierwszy z nich okaże się wygrany, otrzymasz pieniądze na konto. Natomiast w przypadku przegranej Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł.

-> Zarejestruj się i odbierz bonus na Clout MMA!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO