Wtorek, 16 Lipca, 2024

Zwrot w sprawie hitowego starcia!? Omielańczuk zabrał głos: “Miał być boks z łokciami, ale…”

Fot. YouTube
Opublikowane 30 sierpnia 2023, 10:41
przez Przemek Krautz
3
6
Brak komentarzy

Wszystko wskazuje na to, że zobaczymy hitowy pojedynek, do którego dojdzie już podczas drugiej edycji Clout MMA zaplanowanej na 28 października.

W ostatnich tygodniach było sporo zamieszania, jeśli chodzi o zestawienie Daniela Omielańczuka z Denisem Załęckim. Najprawdopodobniej federacja nie dopilnowała wszystkich szczegółów i zawodnicy nie wiedzieli, w jakiej formule stoczą pojedynek.

Dojdzie do hitowej walki?

Omielańczuk mówił o starciu na zasadach K-1, natomiast “Bad Boy” ze względu na kontuzję wykluczył wszystkie inne formuły poza boksem w małych rękawicach. Wygląda na to, że Omielańczuk ustąpił i zgodził się na warunki swojego rywala.

W ostatnim wywiadzie dla Andrzeja Kostyry zdradził, jak doszło do całego nieporozumienia z formułą pojedynku. Przyznał, że zaproponował boks z łokciami, jednak Załęcki nie zgodził się na takie zasady:

– Trwają rozmowy. Tym się zajmuje Artur, nie ja. Ja się skupiam na treningu, resztę jemu zostawiam. (…) Ja w zapisie miałem K-1. Rozmawialiśmy z organizacją, że nie może być wszystko pod jego dyktando, że z każdym ustala swoje zasady. Nagle krzyczy na konferencji, że bijemy się w boksie.

– Ja byłem zdziwiony. Organizacja powinna dopilnować tego, że skoro ja podpisałem w K-1, to i on podpisał w K-1, ale nie wiem, jak było. Zaproponowaliśmy boks plus łokcie, ale łokci też nie ma. Może ma kontuzję łokcia, chyba że aż tak bardzo się boi. Swoje zasady wprowadza, ale spoko, ja jestem przygotowany na wszystko.

Następnie wyjaśnił, że razem z rodziną wybiera się na kilkudniowy urlop, po którym wraca z powrotem na salę treningową i rozpoczyna przygotowania, gdyż nie została już wiele czasu.

Kto wygra walkę Omielańczuk vs Załęcki?

Loading ... Loading ...

Kursy bukmacherskie Załęcki vs Omielańczuk

Gale Clout MMA można obstawić jedynie u legalnego bukmachera Fortuna, który nowym graczom na start oferuje szereg atrakcyjnych bonusów! Już za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 złotych. Kolejne 10 złotych dostaniesz za pierwszy depozyt.

Co najważniejsze, masz możliwość obstawienia aż trzech kuponów bez ryzyka. Jeżeli pierwszy z nich okaże się wygrany, otrzymasz pieniądze na konto. Natomiast w przypadku przegranej Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł.

-> Zarejestruj się i odbierz bonus na Clout MMA!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
3
6
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO