Niedziela, 14 Lipca, 2024

Ostatni rywal chuligana Brondby wraca do gry! KAJFASZ wystąpi na GROMDA 14

fot. GROMDA
Opublikowane 31 sierpnia 2023, 13:55
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Na najbliższej gali GROMDA zobaczymy powrót kolejnego znanego już zawodnika. Potwierdzono bowiem udział KAJFASZA!

-> Oglądaj GROMDA 14 na żywo!

Gala GROMDA 14 odbędzie się już 8 września i ponownie można się ogromnych emocji. W ringu stawią się znane już twarze: “VASYL”, “REKSIO”, czy “SAVAGE”. Zadebiutują też nowi charakterni bijocy o potężnym ciosie, jak Luke Atkin, czy “KOALA”. Kolejną walkę stoczy też ulubieniec publiczności, Łukasz “GOAT” Parobiec.

Limitowana pula biletów na GROMDA 14 dostępna jest wciąż na eBilet.pl. Transmisja z wydarzenia odbędzie się 8 września wyłącznie w systemie PPV na GROMDA.tv.

BANER GROMDA

Na GROMDA 14 powróci też ostatni rywal Simona “SAVAGE’a” Henriksena. Jakub Sorota, czyli popularny “Kajfasz” nie podołał duńskiemu fighterowi, ale bezpardonowo wszedł w pojedynek, zostawiając sporo serca w ringu. Tym razem również można spodziewać się mocnego wejścia!

Chuligan i ostry ulicznik. KAJFASZ wraca do gry! Charakterny chłopak z pasją i twardą szczęką. Zawsze w pierwszym rzędzie, walczący do końca co pokazał w starciu z legendą walk ulicznych bez zasad. Kierujący się prostymi, ulicznymi zasadami. A jedna z nich mówi jasno… szanuj ziomka swego i nie pożądaj kobity jego – zapowiada swojego zawodnika GROMDA.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments