Kibic Wisły Kraków zawalczy na gołe pięści! Otrzymał duże wsparcie przed pojedynkiem [WIDEO]

Fot. GROMDA/Facebook
Opublikowane 4 września 2023, 12:27
przez Przemek Krautz
17
18
Brak komentarzy

Już w ten piątek odbędzie się kolejna edycja GROMDY. Na fanów czekają brutalne pojedynki na gołe pięści, w których udział weźmie m.in. kibic Wisły Kraków.

Ostatnie dni dzielą nas od wydarzenia GROMDA 14. Ponownie zobaczymy turniej i super fighty, a na karcie walk znalazły się naprawdę mocne nazwiska. Do ringu powróci m.in. Łukasz „Goat” Parobiec, Vasyl Halych czy także Simon „The Savage” Henriksen.

Limitowana pula biletów na GROMDA 14 dostępna jest wciąż na eBilet.pl. Transmisja z wydarzenia odbędzie się 8 września wyłącznie w systemie PPV na GROMDA.tv.

BANER GROMDA

Kibic Wisły Kraków zawalczy na GROMDA 14

To właśnie z gwiazdą KOTS w ostatnim pojedynku zmierzył się kibic Wisły Kraków Jakub „Kajfasz” Sorota. Zestawienie było jedną z najbardziej wyczekiwanych walk gali GROMDA 12 i zakończyło się zwycięstwem zawodnika z Danii.

Teraz jeden i drugi ponownie wejdzie do ringu GROMDY i zaprezentuje swoje umiejętności w walkach na gołe pięści. „Kajfasz” z całą pewnością będzie mógł liczyć na doping podczas gali. Już kilka dni przed wydarzeniem kibice Wisły Kraków wspierają swojego reprezentanta i opublikowali w social mediach takie nagranie:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
17
18
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments