Czwartek, 18 Lipca, 2024

Nowi mocni bijocy na GROMDA 14! Zadebiutuje uczestnik The War!

fot. The War | GROMDA
Opublikowane 4 września 2023, 12:33
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

W ten piątek na GROMDA 14 zadebiutują nowi, potężni zawodnicy. Kibice mogą spodziewać się ciężkich nokautów!

-> Zobacz GROMDA 14 na żywo!

Najbliższa gala organizacji GROMDA odbędzie się już 8 września i ponownie można się ogromnych emocji. W ringu stawią się znane już twarze: „VASYL”„REKSIO”, czy „SAVAGE”. Zadebiutują też nowi charakterni bijocy o potężnym ciosie, jak Luke Atkin, czy „KOALA”. Kolejną walkę stoczy też ulubieniec publiczności, Łukasz „GOAT” Parobiec.

Limitowana pula biletów na GROMDA 14 dostępna jest wciąż na eBilet.pl. Transmisja z wydarzenia odbędzie się 8 września wyłącznie w systemie PPV na GROMDA.tv.

BANER GROMDA

Największa w Polsce organizacja walk na gołe pięści ogłosiła kolejnych potężnych fighterów, którzy wystąpią w GROMDA Fight Club 8 września. Do akcji wróci “Ragnar”, który debiutował podczas wydarzenia z numerem 11. Pojawi się też “Arczi”, którego fani mogą kojarzyć z występów w innych federacjach.

Arcyciekawie zapowiada się występ “Maniu”. Marcin Kujda dał się poznać jako 1/3 ekipy “Jamników”, którzy dwukrotnie przygrywali na gali The War z “Młodymi Gliwicami”. Teraz bijok będzie miał szansę pokazać swoje wysokie umiejętności w walce 1 na 1!

UWAGA! Nadchodzą uliczni pretorianie głodni dobrego … . Mocni, charakterni i gotowi na konkretną bitkę. RAGNAR, MANIU I ARCZI gotowi na krwawe i brutalne solówki na gołe pięści – czytamy w zapowiedzi nowych twarzy w social mediach GROMDY.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments