Zagraniczne gwiazdy w GROMDZIE!? Szef federacji wymienił mocne nazwiska

Fot. GROMDA
Opublikowane 4 września 2023, 19:59
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Szef GROMDY Mariusz Grabowski przy okazji ostatniego wywiadu wypowiedział się na temat międzynarodowego pasa i wymienił dwa ciekawe nazwiska.

Już ostatnie dni dzielą nas od kolejnej gali walk na gołe pięści. Już w ten piątek odbędzie się GROMDA 14, a właściciel organizacji zapowiedział mocne pojedynki. Czekają na nas super fighty oraz turniej, a w akcji zobaczymy ulubieńców kibiców oraz mocnych debiutantów.

Limitowana pula biletów na GROMDA 14 dostępna jest wciąż na eBilet.pl. Transmisja z wydarzenia odbędzie się 8 września wyłącznie w systemie PPV na GROMDA.tv.

BANER GROMDA

Szef GROMDY o międzynarodowym pasie

Od pewnego czasu coraz częściej mówi się o dużych nazwiskach, które być może spróbują swoich sił w ringu GROMDY. Już jakiś czas temu Grabowski zdradził, że chodzi o zawodników z przeszłością w takich organizacjach jak UFC.

Teraz szef federacji wspominając o pasie, przyznał, że o tytuł będą bić się wyłącznie GROMDZIARZE. Natomiast jeśli chodzi o międzynarodowe mistrzostwo, organizacja może sięgnąć po takich zawodników jak Norman Parke czy Hector Lombard.

– Mamy trofeum, tylko szukamy najlepszych zawodników. Szukamy ich ze swojej federacji. O międzynarodowy pas możemy brać Hectora Lombarda, możemy brać Normana Parke, możemy brać innych. Ale to tylko o pas międzynarodowy.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments