Niedziela, 14 Lipca, 2024

Szef GROMDY zdradza plany! Powstanie film o organizacji: “Mamy trochę materiału, mamy dużo możliwości” [WIDEO]

fot. YouTube
Opublikowane 5 września 2023, 09:55
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Mariusz Grabowski w rozmowie z Michałem Tuszyńskim na naszym kanale Fansportu TV poruszył wiele ciekawych tematów. Prezes GROMDY zdradził między innymi, że plany obejmują też pełnometrażowy film!

-> Oglądaj GROMDA 14 LIVE

Najbliższa gala GROMDA 14 odbędzie się już w ten piątek 8 września. Kibice ponownie mogą spodziewać się ogromnych emocji i krwawych walk na gołe pięści! W ringu stawią się znane twarze: „VASYL”„REKSIO”, czy „SAVAGE”. Zadebiutują też nowi charakterni bijocy o potężnym ciosie, jak Luke Atkin, czy „KOALA”. Kolejną walkę stoczy też ulubieniec publiczności, Łukasz „GOAT” Parobiec.

BANER GROMDA

Mariusz Grabowski: “Po następnej gali zaczniemy nagrywać film o GROMDZIE”

Mariusz Grabowski pojawił się w studio Fansportu.pl, gdzie w długiej rozmowie z Michałem Tuszyńskim poruszył wiele ciekawych tematów. Wypowiedział się między innymi o planach na rywala dla “Don Diego”, czy pomysłach na zagranicznych zawodników, którzy mogliby zawalczyć z “Balboą” o międzynarodowe mistrzostwo organizacji.

Poruszając temat klimatycznych trailerów przed galami, które od dawna trzymają równy, wysoki poziom, prezes GROMDY przyznał, że w planach jest też film o organizacji! Pan Grabowski zdradził też, kiedy pomysł zostanie wcielony w życie.

Może nie po tej, ale po następnej zaczniemy nagrywać film o GROMDZIE. Myślę, że wielu zawodników ma takie możliwości, żeby w tym filmie się pokazać. Myślimy, analizujemy. (…) Mamy trochę materiału, mamy dużo możliwości. Dokument? Chyba nie… Mamy pomysły, ktoś już coś pisze.

– Jak patrzę na inne filmy, nawet takie, które się cieszą popularnością to myślę, że my byśmy mogli podobny zrobić i też popularnością by się cieszył.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments