Czwartek, 18 Lipca, 2024

Scarface gotowy na najmocniejszych rywali? Dojdzie do walki z Don Diego i Balboą!? “Teraz jestem świadomy, że…”

Fot. GROMDA
Opublikowane 6 września 2023, 08:22
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Kolejne edycja GROMDY zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji jedna z największych gwiazd federacji udzieliła obszernego wywiadu.

GROMDA 14 odbędzie się już 9 września w Pionkach. Na kibiców czeka kolejny ośmioosobowy turniej oraz brutalne superfighty. Do ringu powraca m.in. weteran i ulubieniec kibiców Łukasz Parobiec, gwiazda KOTS Simon “The Savage” Henriksen, czy Sebastian Skiermański, czyli “Scarface”.

Galę GROMDA 14 obejrzeć możecie wyłącznie w transmisji PPV.

“Scarface” gotowy na kolejne walki

Skiermański efektownie wszedł do walk na gołe pięści, nokautując w pierwszej rundzie Miłosza “Wąsu” Wąsika, a następnie zmierzył się z Rafałem Łazarkiem. Brutalnie rozbił popularnego “Łazara” i odniósł kolejne zwycięstwo, kończąc rywala w trzeciej odsłonie.

Przed “Scarfacem” kolejne pojedynki i nie ukrywa, że w przyszłości być może będzie mierzył się z najlepszymi, czyli z takimi przeciwnikami jak Mateusz Kubiszyn czy Bartłomiej Domalik. W wywiadzie dla fansportu.pl poruszył temat tych przeciwników. Powrócił również do swoich poprzednich walk i zapowiedział kolejne emocjonujące starcia w GROMDZIE:

– Teraz jestem świadomy, że prawdopodobieństwo jest coraz większe, że do takich pojedynków dojdzie. Jeżeli dojdzie, będę wiedział, że mam walkę z nimi, to będę jeszcze ciężej trenował, chociaż nie wiem, czy się da. Wiem, że jeszcze nie pokazałem wszystkiego.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments