Środa, 17 Lipca, 2024

Kibic Wisły Kraków ostro o Denisie przed GROMDA 14! “Brakuje mu poziomu sportowego i intelektualnego”

Fot. YouTube
Opublikowane 7 września 2023, 12:12
przez Przemek Krautz
42
8
Jeden komentarz

Do sieci trafił mocny materiał z udziałem zawodnika GROMDY “Kajfasza”, który wbił szpilkę w Denisa Załęckiego, a także wypowiedział się na temat freak fightów.

Już jutro Jakub Sorota powróci do ringu. Podczas gali GROMDA 14 zawalczy w turnieju lub stoczy super fight, w których zawodnicy nie kalkulują i dostarczają kibicom ogromnych emocji. W akcji zobaczy też m.in. Łukasz Parobca, “Scarface’a”, Vasyla Halycha oraz wielu debiutantów.

-> Oglądaj galę GROMDA 14 na żywo

Zawodnik GROMDY mocno o Denisie Załęckim

W materiale promującym jutrzejszą galę “Kajfasz”, który jest kibicem Wisły Kraków, opowiedział o chuligańskim życiu oraz wspomniał o freak fightach. Przyznał, że śmieszą go udawane konflikty, gdyż zawodnicy mają cały czas ze sobą kontakt m.in. w hotelu i nie dochodziło do żadnych konfrontacji, a na konferencjach kierują w swoją stronę różne groźby.

Uderzył również w Denisa Załęckiego. Stwierdził, że ten nie reprezentuje zasad, poziomu intelektualnego, ani też sportowego:

– Oni tak samo, jak my są w jednym hotelu, przychodzi konferencja i chcą się zabijać. Tak samo świat zasad. Nie będę tutaj napominał, ale zobaczcie na świat zasad Denisa Załęckiego. Co ja mam więcej powiedzieć? Też kreował się na chuligana. Ja tylko współczuję jego tacie. Reprezentuje poziom sportowy i intelektualny. Denisowi jednego i drugiego brakuje.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
42
8
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Julek
Julek
10 miesięcy temu

No co dość …, robota czeka