Wtorek, 16 Lipca, 2024

GROMDA 14. Basque w finale turnieju! Pokonuje Spejsona po brutalnej walce!

Opublikowane 8 września 2023, 22:03
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami kolejny pojedynek i niesamowite emocje, które dostarczają krwawe walki na gołe pięści. Tym razem wyłoniony został finalista turnieju GROMDA 14.

Obsada 8-osobowych zawodów tym razem jest naprawdę mocna. W rozpisce znaleźli się zawodnicy, którzy już wcześniej mogli spróbować swoich sił w ringu GROMDY jak “Ragnar”, “Buła” czy “Basque”, który ostatnim razem zaprezentował się fenomenalnie.

Natomiast jeśli chodzi o debiutantów, są to “Arczi”, “Koala”, “Maniu”, “Cycu” i “Spejson”. Każdy z nich zapewniał, że czekają nas emocjonujące pojedynki, w których zostawią serce i będą walczyć do samego końca.

-> Oglądaj galę GROMDA 14 na żywo

GROMDA 14: Spejson vs Basque – RELACJA

RUNDA 1

Spejson szybko skraca dystans, Basque póki co wyczuwa Polaka i atakuje prawym. Silny atak Spejson, ale inkasuje zaraz dwoma prawymi Serey Lander! Było liczenie, a po nim zaraz kolejny potężny cep Basque! Rusza przybysz z zagranicy, trafił go polski bijok mocnym ciosem. Spejson doskakuje z potężnym lewym sierpem na agresywnego przeciwnika.

RUNDA 2

Basque schowany za gardą, Spejson atakuje mocnymi sierpami. Zaczekał na swój dystans Lander i trafił Polaka. Mocne wymiany i klincz na siatce, po nim Basque mocno trafia Spejsona, który po liczeniu sygnalizuje, że nie chce wrócić do walki!

Wynik walki: Basque wygrał przez TKO w 2. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments