Klątwa Drake’a nadal trwa! Przegrał gigantyczne pieniądze stawiając na wygraną Adeasanyi!

Fot. YouTube
Opublikowane 10 września 2023, 09:36
przez Przemek Krautz
2
3
Brak komentarzy

Za nami gala UFC 293, która zapisała się na kartach historii jedną z największych niespodzianek w organizacji. W main evencie doszło do prawdziwej sensacji.

Israel Adesanya przystąpił do obrony tytułu i zmierzył się z Seanem Stricklandem. Wszedł do klatki jako ogromny faworyt i zdaniem wszystkich ekspertów powinien odnieść wyraźne zwycięstwo nad zawodnikiem zajmującym zaledwie 5 miejsce w rankingu.

Mistrz już w pierwszej odsłonie zaliczył deski po mocnym ciosie pretendenta, jednak przetrwał i ostatecznie o wyniku decydowali sędziowie. Po pięciu rundach byli jednogłośni, a werdykt nie mógł być inny, niż zwycięstwo Stricklanda, który zszokować cały świat MMA.

Z całą pewnością za sprawą Amerykanina masa kupon trafiła do śmieci. Ogromne pieniądze stracił m.in. raper „Drake”, który słynie już ze swoich nietrafionych typów. Między innymi już wcześniej stawiając na Adesanyę w pierwszej walce z Alexem Pereirą, stracił 2 miliony dolarów.

Tym razem postawił 500 tysięcy dolarów na zwycięstwo Nigeryjczyka przez nokaut, a swoim kuponem pochwalił się przed galą na social mediach:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
3
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO