Niedziela, 14 Lipca, 2024

Lizak pójdzie na wymiany z Najmanem na Clout MMA 2?! “Jaka beka by była, jakbym…”

fot. Clout MMA | YouTube
Opublikowane 11 września 2023, 14:03
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

W swojej najbliższej walce na Clout MMA 2 Piotr Lizakowski zmierzy się z Marcinem Najmanem. Popularny “Lizak” ma iście szalony pomysł na pojedynek z “Cesarzem freak fightów”!

-> Odbierz bonusy na Clout MMA 2

Organizacja Clout MMA odsłania karty przed kolejnym wydarzeniem, które będzie miało miejsce 28 października w Płocku. W walce wieczoru Daniel Omielańczuk zmierzy się z Denisem Załęckim na wyjątkowych zasadach. Pojedynek toczony będzie w boksie, ale w przypadku dwóch fauli “Bad Boya” z automatu do gry wchodzi pełne MMA.

Kolejnym zestawieniem zostało ogłoszone starcie Najman vs “Lizak”. Zawodnik Akademii Sportów Walki Wilanów będzie ważył o kilkadziesiąt kilogramów mniej od oponenta, przez co wielu obawia się o zdrowie znanego z kanału Ebe Ebe freak fightera. On sam przyznał w rozmowie z Arturem Przybyszem, że podoba mu się medialna otoczka, która powstała po ogłoszeniu pojedynku.

Wszyscy o tym napisali. Przy mojej walce z Dominikiem nie było nawet w połowie takiego szumu. (…) Najman jest głośnym nazwiskiem, nie ma co się oszukiwać. Fajnie, wysoko walka w karcie, dobre siano, medialność, czyli to, co we freakach jest najważniejsze.

Lizak: “Jaka beka by była, jakbym znokautował Najmana”

Lizakowski znany jest ze świetnego jiu-jitsu, co można było zobaczyć już na pierwszej gali Clout MMA. Tym razem jednak Piotr zaznaczył, że będzie chciał toczyć walkę w stójce!

Mówię całkowicie poważnie. Dużo osób po poprzedniej walce pisało, że “amator, gościu pierwszy raz w klatce, bił “Lizaka” w stójce, a “Lizak” tyle trenuje.” Teraz chciałbym pokazać, że w tej stójce też coś potrafię.

Jaka beka by była, jakbym znokautował Najmana, stary! Przecież pompa by była niezła.

Kto wygra walkę Dawida z Goliatem na Clout MMA 2?

Loading ... Loading ...

Clout MMA 2. Kursy bukmacherskie na walkę Najman vs “Lizak”

Ofertę na Clout MMA 2 znajdziecie wyłącznie w Fortunie. Jeśli macie ukończone 18 lat i nie posiadacie jeszcze konta, możecie skorzystać z fenomenalnej oferty powitalnej! Za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 zł, a a dodatkowe 10 zł doliczone zostanie do depozytu. Oprócz tego trzy pierwsze zakłady obstawisz bez ryzyka! Jeśli trafisz z typowaniem, zgarniasz wygraną. Jeśli nie, Fortuna zwróci ci środki, za przegrane kupony kolejno do 100, 200 oraz 300 zł.

-> Zarejestruj się i odbierz bonus na Clout MMA 2

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO